Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám teljesen megváltozott,...

Anyám teljesen megváltozott, ez miért van, én mit csináljak?

Figyelt kérdés

Helló!


Anyámról lenne szó.

Egy viszonylag jó kapcsolatunk van, bár vannak benne hiányosságok. De mindig lehet rá számítani. Egymás közelében lakunk, így sokszor találkozunk is. A gyerekekre bármikor szívesen vigyáz.

Szinte 2 naponta hívtuk is egymást,egymást. És a feleségemmel is szintén naponta beszélt.

Aztán ez elkezdett megszűnni.

Nem tudom, hogy mitől. Talán , hogy azóta mióta a húgom terhes lett és ha anyám szabadnapos ő szinte mindig ott van.

Igazából egy év alatt eljutottunk oda, hogy a feleségem 2 hétig fel se hívja ha a feleségem nem csörög rá.

Nálam is eltelnek 4-6 napok, ha én nem hívom lehet engem se hívna.

Ha napközben felhívom és ott a húgom a gyerekkel, akkor konkrétan fél perc alatt rám rakja a telefont.

Őszintén baromi szarul esik, a feleségemnek nehezen beszélek róla, mert ő meg nagyon haragszik anyámra.


ma 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond el anyudnak az érzéseidet.
ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nincs semmi gond, a "minden nap hív a szülö" a nem normális.

A szülönek is van saját élete, anyukádnak most a húgod kisbabája az, akinek több szüksége van a mamára, a húgodnak meg segítségre, nálatok már nagyobbak a gyerekek.

Az is érthetö, ha nem hívogat benneteket, lehet hogy rossz idöben tudna csak hívni.

ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem. Azért itt nem az van, hogy nem hív minden nap és ez baj. Hanem, hogy nem ilyen volt.

A gyerekeimmel se úgy van. 5-6 napig meg se kérdezi mi van velük...

A rossz időben hívás. Eddig is ha felhívott vagy én hívtam 7-8 órakor nem volt gond belőle.

Most se lenne.

Egyszer megkérdeztem, hogy valami baja van e velünk, hogy nem nagyon beszélünk akkor mondta, hogy nincs semmi. Azóta ugyanaz van.

ma 08:56
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Idöközben levált rólatok, elengedte a témát, nem vagytok már kisgyereket és ezt ö felfogta
ma 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát de eddig nem ilyen volt. És igen, zavar, nem tudom, hogy mi a baja, miért csinálja.

A gyerekek is hiányolják őt.

ma 09:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Húgoddal milyen a kapcsolatod? Neki lehet több segítségre szüksége (pl. egyedülálló vagy beteg)?
ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Inkább felszínesnek mondanám. Találkozunk beszélgetünk.

Van férje, nem beteg, nincs szüksége igazából semmi ilyen segítségre.

Csak folyamatosan anyámnál van.

ma 09:19
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Olyan nagymama lett, akinek az új unoka érdekesebb.
ma 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Eddig nem született a húgodnak gyereke! Te féltékeny vagy a húgodra! Baj! Anyáddal minden rendben, ott segít, ahol szükség van rá. Két gyereke van, nem egy. Pont azt csinálod, mint a hároméves, aki féltékeny az egyéves tesójára. Ki kéne nőnöd. Nem kell anyucival kétnaponta beszélni, hetente elég. Ha oka lesz rá, majd keres.
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az se normális hogy a hugod allandoan anyadnal lóg, plane hogy most már családja van. Beteges ez a fajta ragaszkodás akár a gyerek, akár az anya részéről történik.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!