Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a jellemzőbb, inkább a...

Mi a jellemzőbb, inkább a férfiak vagy inkább a nők bocsátanak meg könnyebben a bántalmazó, mérgező, rossz, sérült, alkalmatlan (stb.) szülőknek?

Figyelt kérdés
Láttok ebben nemek közötti eltérést?

okt. 13. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a bátyám bocsátott meg könnyebben.
okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem most 2020-as években a férfiak tekintenek el ettől könnyebben, a nők most ébrednek magukra, a férfiak még tartanak itt (sem).
okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

1

Lehet, hogy a bátyád csak bevette a leszarom tablettát és az örökségért cserébe jópofizik.


Szerintem a megbocsájtás nem függ az illető nemétől, sokkal inkább az érzelmi beállítottságtól. Mi négyen voltunk testérek, a húgom (4. gyerek) és a bátyám (2. gyerek) megbocsájtott, az öcsém (3. gyerek) és én (lány, első gyerek) nem, és soha nem is fogunk.

okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
3.Szó sincs semmilyen "örökségről", gyerekkoromban éheztünk.
okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a bátyám bocsátott meg. És nem a hatalmas örökség miatt, amit a hajléktalan szállón gyűjtött.
okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak

Őket a szülők jobban vissza tudják édesgetni, vagy lehet azt hiszik hogy ettől majd ő hőssé válik és ő lesz az aki összetartja a széthullott családot

Szerintem naívabbak ebben a tekintetben mint a nők

okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Mindenki, aki akaratgyenge, és jól esik neki, hogy esetleg felnőttként is beleszólnak mindenbe, amit tesz.


Ismerősi körben látok ezt is, azt is... én mondjuk már vagy tízéve nem beszélek anyámmal, köszönje magának.

okt. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a férfiak. Mi nők haragtartóbbak vagyunk.
okt. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!