Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülöként mit tennél ebben a...

Szülöként mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Igazából ez nem valós eset, egy sorozatban láttam.


Volt egy testvépár akik elakartak menni egy koncertre plusz egy-egy fővel. Az egyik testvér vette meg meg a jegyeket egyszerre. De ez a testvér végül úgy döntött hogy nem vesz csak két jegyet a koncertre, és két jegyet backstage-re ahol találkozhatnak a zenésszel is. Így a testvérének és annak aki a testvérével ment volna nem jutott jegy.


Bár a sorozatban nem jutott ez a szülők tudomására de én úgy érzem ha az egyik gyerekem így kiszúrt volna a másikkal akkor elvenném tőle a jegyeket büntetésül, hogy a másik testvér, akivel kiszúrt el tudjon menni a koncertre.



ma 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy igen lényeges infó kimaradt. Kinek a pénzéből vették a jegyeket?
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

"De ez a testvér végül úgy döntött hogy nem vesz csak két jegyet a koncertre, és két jegyet backstage-re ahol találkozhatnak a zenésszel is. Így a testvérének és annak aki a testvérével ment volna nem jutott jegy."


Ha hárman mentél volna és két jegyet vett, akkor az azért meg van, hogy csak a harmadik személy nem ment volna? Amúgy mi ebben a kicseszés? A harmadik személy nem képes magának vasarolni?

ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Négy jegyet kellett volna venni de csak kettőt vett, két drágábbat . Mindkettőnek megvolt a pénze a jegyekre, de nem együtt mentek el megvenni hanem csak az egyikük, és aki elment ott döntött úgy hogy nem vesz a testvérének jegyeket
ma 14:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek a gyerekek?

Saját pénzből vették a jegyeket vagy a szülők adták?

Az a testvér, aki végül nem ment, odaadta előre a pénzt? Ha igen, visszakapta?

ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel mások véleménye, akkor írd már le normálisan a körülményeket, ne egyesével csepegtesd az infókat.
ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem derül ki egyértelműen de szerintem zsebpénzből vették volna. 18 év alattiak mindketten.


Az Egy Rém rendes család 2. évad 18. részében volt.

ma 14:07
 7/14 A kérdező kommentje:
A lánytestvér aki az idősebb az egy csávót vitt volna magával, a fiú aki a fiatalabb meg egy lányt. Csak Mivel a nővére neki nem vett jegyeket így nem tudott elmenni a koncertre
ma 14:08
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

"Négy jegyet kellett volna venni de csak kettőt vett, ..."


Aha. Tehát mentek volna hárman, de ő csak négy jegyet vett. 🤷‍♀️

ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb infót kihagytad. Kinek a pénzéből vásárolta a jegyeket???
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mindkettőnek megvolt a pénze a jegyekre, de nem együtt mentek el megvenni hanem csak az egyikük, és aki elment ott döntött úgy hogy nem vesz a testvérének jegyeket"


Ebből még mindig nem derül ki, hogy a ténylegesen elköltött pénz kié volt. A testvér odaadta a pénzét és a másik gyakorlatilag ellopta, hogy magának jobb jegyet vegyen? Vagy egyszerűen csak nem vett jegyet a testvérének is?

Nem láttam soha ezt a sorozatot, nem tudom.


Nem kötözködni akarok, de nem mindegy. Ha csak simán nem vett elég jegyet, az szenyóság, de ha ellopta a másik pénzét, az egész más kategória.

ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!