Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám szexuálisan vonzódhatott...

Apám szexuálisan vonzódhatott hozzánk?

Figyelt kérdés

Már régóta foglalkoztat az a gondolat, hogy apám valószínűleg azért volt távolságtartó velünk, gyerekként (két lány), mert vonzódott hozzánk, vagy attól félt, hogy bármi olyat tenne, ami miatt bajba kerülhetne.


Gyerekkoromban soha nem szólt hozzánk, mintha nem is léteztünk volna a számára. Egészen addig azt hittem, hogy a nevemet sem tudja amíg tizenkét évesen először megkérdezte, hogy vagyok, döbbenten néztem rá, hogy tudja a nevem.


Apám mindig brutálisan agresszív volt, uralta anyámat, és mindenkinek az ő hangulatához kellett alkalmazkodnia. A szexualitása valószínüleg aggresszív volt, sok emlékem van arról, hogy éjjel hangosan kellett anyámnak nyögnie szex közben, és találtunk különféle tárgyakat, játékokat az asztalon, amelyeket ő hagyott ott, és erősen vonzódott a lábakhoz is.


Apám Soha nem simogatott meg, ölelt meg stb és legfeljebb az indulatait vezette le rajtunk ordítva vagy megverve minket.


A nővérem viszont rejtély számomra, mert ő próbált közel kerülni apámhoz. Volt, hogy ketten elutaztak hosszabb útra, és amikor a nővérem hazaért, órákig zokogott, csak annyit mondott, hogy apa miatt. A nővéremből olyan nő lett, aki szexuálisan bárkivel kihasználtatja magát, rengeteg partnere volt, és minden férfit el akar csábítani, nem számítva semmi. Amikor összejött egy tőle ötven évvel idősebb férfival, azt mondta, hogy úgy néz ki, mint apánk. Betegesen szerelmes apánkba, amit nem értek, mert őt is ugyanúgy elhanyagolta, míg nekem tényleg nulla kapcsolatom volt vele, mert gyűlöltem apámat a rohamai miatt.


Miután volt egy barátom, aki pontosan úgy viselkedett, mint apám, és kiderült, hogy szexuális téren betegesen viselkedett, szadista stb, és valószínűleg pedofil hajlamai is voltak, akkor jöttem rá, hogy apámnak is lehettek hasonló vonásai, amiért így viselkedett.


Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, szívesen hallanék róla. Bár ez a gondolat nem változtat semmin, de nem hagy nyugodni. Apám közelében nagyon kellemetlenül érzem magam, és félek pl rövidnadrágban lenni előtte pedig tudtommal sosem bántalmazott.


ma 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:

A leírásodból nem hiszem hogy ez volt az oka. A nővéred és te is azért juttok olyan párhoz mint apátok mert az a minta, még tudat alatt is azt vonzzátok amilyen apátok volt, ti pedig tulajdonképpen anyátok vagytok. Egy párkapcsolat mintázata otthonról jön. Viszont te ennek tudatosan tök jól ellenállsz, mert látod magát a problémát, amit a nővéred nem. Ő olyan személyiség, te pedig ilyen vagy, ez is nagyon sokat számít.

Sokak fejében még ott él az is hogy a fiú gyermek áldás, a lány pedig egy senki. Nem tudom hogy apád ezt a vonalat erösíti, de ez is lehet ok.

Az meg hogy ki mit akar az ágyban megint más téma. Van aki durván szereti, van aki gyengén, van aki laposan, van aki extrémen, embere válogatja.


Amúgy ez hogy lehet?


"Apám Soha nem simogatott meg, ölelt meg stb és legfeljebb az indulatait vezette le rajtunk ordítva vagy megverve minket."


"tudtommal sosem bántalmazott."


Most akkor kamu a sztori?:')

ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből inkább csak valami nárcisztikus agresszív és féktelen szemétládának tűnik, akit nem érdekeltek a gyerekei és elhanyagolta őket.


A nővérednek apakomplexusa lett az elhanyagolásos trauma miatt, neked inkább szexuális traumád.

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
“Tudtommal Nem bántalmazott” szexualisan.
ma 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Elég volt hozzá a korai expozíció.
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

"Gyerekkoromban soha nem szólt hozzánk, mintha nem is léteztünk volna a számára. "

Ja, kimondottan hihető.


"...sok emlékem van arról, hogy éjjel hangosan kellett anyámnak nyögnie szex közben..."


Emléked van rola? Tehát anno anyad közölte veled, hogy apád azt akarja, hangosan nyögjön szex kozben?


Jó nagy baromságokat kamuztal össze.

ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5, mi bajod van? Menj tovabb, ha nem tudod elhinni, hogy valakit igy “nevelnek”.

Az emlekem meg abbol van, hogy hallottam ezeket.

ma 12:45
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Tehát hallottad, hogy apád azt mondja anyadnak: Juli, szex közben jó hangosan kell nyögnöd, különben agyonütlek? Ne röhögtem mar
ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést magadnak, a közvetlen környezetednek vagy pedig a pszichológusodnak tedd fel. Semmiféleképpen nem az internet idegen népének. Mert nem ismerjük egymást

Nem, nem lesz olyan, akinilyen helyzetben volt, maximum hasonlóban, de az is teljesen más. Tudod miért? Mert minden érintettnek más a személyisége. Itt senki nem tud válaszolni erre a kérdésre.

ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom mondani, hogy ez nem az a platform, ahol erre választ fogsz kapni.


Nem ismerjük apádat, nem ismerjük az életeteket. Nekem pl hihetetlen, hogy pl gyerekkorotokban hozzátok sem szólt....


Nekem nevelőapám (4éves korom óta van anyámmal) volt hasonló. Ő is agresszív volt, tettlegesen is, nem csak szóban. Itt is mindenkinek hozzá kellett alkalmazkodnia. Az egész gyerekkorom végigverte.

Kb 1000x hallgattam végig az orgia partyjukat anyámmal (anyám egyáltalán nem volt kényszerítve a nyerítésre, ő így akart megfelelni).

Ahogy tini lettem, engem elkezdett simogatni. Majd megerőszakolt. nem 1x....


szóval én tudom milyen így felnőni. De ennek ellenére én nem tudom kijelenteni apádról, hogy ő is ilyen volt. Mert édes kevés ez az infó hozzá.

ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!