Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyám be...

Mit csináljak ha anyám be akar költözni a szociális otthonba én meg nem szeretném?

Figyelt kérdés

ma 06:11
1 2
 11/12 Katona Dius ***** válasza:
100%

Miért ellenzed?

Lenne állandó tàrsasága, lenne rá állandó figyelem, nem kellene aggodni, hogy történik vele calami, amíg oda vagy dolgozni.

ma 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez nem rolad szol. Ő ezt akarja, tartsd tiszteletben az akaratát amíg magánál van.

És én sem ertem mi ezzel a baj. Egesz nap otthon van, igy legalabb lesz társasága. Ha lesz valami hirtelen agyvezzese vagy hasonló akkor azonnal eszreveszik, nem fog x napig otthon fekudni amíg rátalál valaki. Esetleg ha eljön az időskori elbutulás, na akkor mit fogsz csinálni? 24 órában vele leszel hogy ne gyujtsa magára a házat? Ingyenesbe 80 felett lehet menni azt hiszem ahol van pár év várólista, fizetősbe korábban is lehet, nem is kell 80 évesnek lenni, ott szobát kell venni. Inkább segíts neki találni egy normális helyet. Remélem nem a raforditott pénzt sajnálod. Jelenleg ami az övé az az övé. Ha ő ezt arra akarja fordítani hogy gondoskodjon magáról öregkorára az tök normális hozzáállás.

Hívjatok fel a helyeket és látogassanak oda pl, érdeklődjenek meg a feltételeket. Ezzel segítesz neki a legtöbbet. Ja és ha latogatod.

ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!