Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok az anyám...

Mit csinálnátok az anyám helyzetébe?

Figyelt kérdés
Van egy fiú testvérem akivel nem nagyon jó a kapcsolatunk.Anyu is végül megszakította vele a kapcsolatot nemrégiben.Amióta a bátyám megnősült teljesen megbolondult.A felesége huszogatja a szüleimre,már kétszer megtámadta őket egyszer fejszével második esetben pedig kést fogott rájuk.Nem nagyon álltunk jól anyagilag de állandóan mindig elvárták,hogy támogatjuk őket.Segítettek nekik mindenben ahogy tudtak.De mégis élítélik a szüleimet mert már anyagilag nem tudnak nekik segíteni az miatt anyámat le is kurvázzák,pedig nagyon sokat tett értünk,felnevelt minket.Szerintem jobb bánásmódot érdemelnének.Mikor nekünk van szükségünk segítségre,mindent csak pénzért akarnak csinálni másképp el sem jönnek,van pofájuk még anyunak felkiabálni,hogy nem törődik az unokákkal mert nem jár őket meglátogatni.Mit csinálnátok anyu helyzetében?Békülnétek az unokák érdekében annak ellenére is ahogy bánnak vele?

ma 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki fenyeget, azzal nem nekem kell békülnöm. Neki kell változnia.
ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A mi családunkban hasonló volt a helyzet, csak annyi különbséggel hogy a fiú nem fordult el az anyjától, de nem tudott elválni mert a lány azzal fenyegette hogy rágyújtja a házat ha otthagyja. (végül hála a jó égnek rendeződött.) Szerintem ilyen emberekkel nem érdemes békülni, még akkor sem ha a gyereked. Mert két lehetőség van. 1. a srác nem bánik meg semmit, akkor semmi értelme az egésznek, második pedig hogy a srác rájön hogy mekkorát tévedett, és akkor lehet szó megbocsátásról
ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"A felesége huszogatja a szüleimre,már kétszer megtámadta őket egyszer fejszével második esetben pedig kést fogott rájuk."

Nem tudom, mit jelent a huszogatás, de ebben a sztoriban a bátyád az, aki nem normális. Persze valószínű, hogy a felesége sem az, ha már képes volt hozzámenni és vele élni, szóval 2 bolond 1 pár. De hogy ez nem csak a nő hibája, az tuti.

ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Minden kapcsolatot megszakítanék velük.
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!