Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám minek kérdez bármit is,...

Anyám minek kérdez bármit is, ha úgysem az a jó?

Figyelt kérdés

Bármilyen eldöntendő kérdés van, mindig az a rossz válasz amit mi mondunk. Apám már sokszor veszekedett vele ezért, hogy minek kérdez tőle bármit is, ha úgysem lesz jó amit mond.


Ha meg mondjuk neki, hogy csinálja ahogy gondolja, akkor meg még ő háborog.



Pl. Rizs vagy krumpli legyen köretnek, mondom hogy legyen rizs, aztán jön is hogy de “miért az legyen, most volt rizs, krumplival mi bajod van stb”. Ez volt tegnap. Múlt héten szobanövényekkel volt lejátszva ez a meccs.

Mi a jó istennek kérdezi meg, ha neki már elvan döntve a fejében? Bár érdekes hogy mindig az a rossz amit más mond.



szept. 2. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom a választ, de igen, én is ismerek ilyen típusú embereket. Kiborítóak hosszú távon.
szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még az lehet az ok, hogy így próbálják felhívni magukra a figyelmet. Viszont én úgy gondolom, hogy kb 10 éven felül már illene tudni, hogy a csesztetéssel csak negatív reakciót váltasz ki az emberekből.
szept. 2. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Gyerekes, toxikus, nárcisztikus.

Vagy csak egyszerűen klimaxos.

Választhatsz.

Ha értelmes választ akarsz akkor vele kéne megbeszélni.

Szépen leülni, megkérdezni, te figyelj már, mégis mi f*sz van veled?

Vagy valami ilyesmi.

szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Van egy gyerekkönyv. Az öröm játéka örök. Ott egy ilyen figurát úgy szelídített meg a kislány, hogy mindig mindkét lehetőségre készült.

Válaszolj úgy, hogy nem döntesz. Én rizst szeretnék, de apa szerintem jobban örülne a krumplinak.

Ha van némi önkritikája, leesik neki.

Ha nem, akkor fogalmam sincs. Viseljétek el jó humorral.

szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Vegyétek végre elő a humorérzéketeket!
szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy elege van mindenből, talán új élmények kellenének neki. Talán lelkileg rosszul érzi magát.


Ha mindig ilyen volt, akkor egyszerűen ilyen személyisége.

szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindig válaszoljatok úgy, hogy ne adjatok konkrét választ.


"Nekem mindegy" vagy "ahogy szeretnéd"

szept. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Pl. Rizs vagy krumpli legyen köretnek, mondom hogy legyen rizs, aztán jön is hogy de “miért az legyen, most volt rizs, krumplival mi bajod van stb”."


Legyen ez is, az is, hogy mindenki boldog legyen, de ha nem akarsz duplán dolgozni, akkor főzd azt, amelyiket neked egyszerűbb.

szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!