Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy visszaadja?

Mit csináljak hogy visszaadja?

Figyelt kérdés
A régi telómat apám használja. Igazából nem adtam oda neki csak elvette, de mondom oké legyen a tiéd. De azért néha néha kellene nekem egy két apróbb dolog miatt. Most is kellene valami jelentéktelen dolog miatt kértem tôle szépen és nem adja ide. (Megjegyzem ilyen mar volt maskor is) De megmagyarazni hogy miert nem adja ide amikor o nem hasznalja nem tudja. Mert amugy nem is hasznalja sokat csak facebookozasra vagy netezesre de elég keveset. Tehát amikor nem használja nem tudja nekem ide adni, sőt eldugta előlem. És indoka az, hogy így is sokat telefonozok. Én ezt nem fogadom el mert a koromban igazabol mindenki ennyit vagy tobbet telefonozik ( amugy atlag 5-6 ora a max az szerintem eleg rendben van). Es mondtam is neki meg meg rengeteg meggyozo okot, ugy érzem már azert sem adja ide. De ez mégis milyen viselkedés, más apja is csinál ilyet?

aug. 4. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Ki vette a telefont?
aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Elvette, de te neki adtad, mondván "legyen a tied".

Gondolom, bizalmas dolgai vannak rajta, azért nem adja a kezedbe.

Kérj vagy vegyél egy másikat.

aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
2-es vagyok. Bocs, most látom, hogy az a régi telód, tehát van új. Akkor egyszerű, ne kérd tőle többet.
aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Miert vette el egyebkent? Azt írtad, hogy a régi telódat. Akkor van neked egy új? akkor minek a régi?


Annak oka, hogy nem adja vissza, lehet az is, hogy mas dolgokra is hasznalja és nem akarja, hogy megtudd mi az.

aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván olyan személyes dolgok vannak rajta, amiket nem akar, hogy láss.
aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen van új telefonom, de a régin vannak rajta pl videók/ képek amiket régen csináltam stb. A múltkor nálam volt és nincs rajta bizalmas dolga mert neki is van saját telefonja ami az övé csak nyomógombos 🥹, és ezért hasznalja én régi telefonom, de csak netezésre
aug. 4. 18:47
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Mond neki, hogy egyszer, utoljára elkérnéd, hatha odaadja. Ha bejött töltsd át a fájlokat az uj telodra, a régit pedig felejtsd el, hogy egyáltalán létezik.
aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Mivel nem válaszolsz, gondolom ők vették a telefont
aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Olyan dolgai, vagy személyes beszélgetései vannak a telefonon, amit nem akarja, hogy láss. Ezért nem adja ki a kezéből.
aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

Nekem az a kérdésem ugyan vajon mi van a régi telódon ami az újon nincs?


Mindegyik alap programos ... Vélhetően szinkronizáltad is az újal szóval miért akarsz apádnál kotorászni?

aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!