Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt? Féltékeny...

Miért csinálja ezt? Féltékeny lenne? 16l

Figyelt kérdés

Kb két hete jöttem össze a barátommal és ez az első komolyabb kapcsolatom. Sose voltam egy túlzpttan rendszerető ember sose tudtam magam körül rendet tartani. Igen bevallom sok a szétszórt tárgy a szobámban, de semmi sem büdösödik vagy rohad mellette. Néha szeretek újra gyerek lenni kreatív ember vagyok szeretek rajzolni imádom az animációs filmeket és ehhez hasonlókat. A barátommal rengeteget szoktam ölelkezni és ezt ő is szereti gyakran kezdeményez. Háttérsztorinak asszem elég ennyi hogy ertsétek a mai nap történt dolgokat.



Reggel átjött a barátom hogy eljöjjön velünk megnézni a nagymamám kutyáját és meglátogatni a mamámat. Reggel így beszélgettünk és szóba jött a barátnőm és az, hogy el akarunk menni a lufis múzeumba vagy mi a neve. Anyám jött hogy jaj az gyerekes nektek meg izé. Mondom tudom, de én el akarok menni, meg miért ne mehetnénk el a legjobb barátnőmmel szórakozni?


Erre tökre lehordott engem hogy mi ez a hangnem. Beültünk az autóba és nagyon gúnyos hangnembenmegjegyezte hogy sorry, de a kocsi is olyan undorító mint a szobám ez a kettő (apa és én) nem törődnek a renddel. Amikor a barátom elment, kioktqtott hogy mennyire nem vagyok jó barátnő, meg hogy szerinte irányítom őt(9x megkérdeztem a barátomat mindenről mindenre igent mondott. Az szerintem nem az én hibám ha a srác annyira önbizalomhiányos hogy nem mer nemet mondani. Jelzem, szokott nemet mondani. Mindig kimondja a véleményét amit tiszteletben tartok. Pl jó példa a piercing téma. Nekem sok piercingem van és a barátom nyíltan kimondta hogy esztétikailag nem tetszenek neki, de ahogy magabiztosan viselem őket az nagyon vonzó neki. Kimondja ha vmihez nincs kedve így nem értem miért csinálja ezt anyám.


Mióta pasim van, ezt csinálja sokat bunkózik. Apámmal rpssz a viszonya szinte csak lakótársak.



júl. 21. 19:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem azt hogy amikor hosszabban megölelem a páromst,mindig rámszól hogy ne zavarjam miközben ő is olyan bújós mint én.
júl. 21. 19:18
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Féltékeny

Zavarja hogy neked már nem csak ő (anyud) van.

Fél, hogy majd elhagyod, elköltözöl és saját életed lesz nélküle.


Egyik füleden be, a másikon ki.

júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
hmmm. anyukakent mondom, szerintem nagyon nagy nyomas alatt all az anyukad es boldogtalan. VISZONT ezt nem vedd magadra, mert nem a te dolgod hogy boldog legyen az anyukad. Kar hogy rajtad csattan az ostor, de o is csak ember, tudom nehez de probald ezt szem elött tartani. Biztos nagyon szeret es tuti nem feltekeny, de elegge nehez lehet az elete per pillanat, mivel apukaddal nincsenek joban ahogy mondod...ez nagyon kaka egy parkapcsolatban. Tudom mirol beszelek.
júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha felnőtteset akarsz játszani ahol barátod van aki átmegy hozzád, mentek mamát látogatni (2 hét után elég erős, de mindegy), akkor legyen magánéleted. Nem kell anyu előtt ölelkezni, nem kell vele egy légtérben lennetek, nem kell egy kocsiban ülnötök.
júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat! 4es igen valóban boldogtalan de nem kezelteti magát. Delressziós a vak is látja de nem megy soha pszichológushoz.
júl. 21. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

"Fél, hogy majd elhagyod, elköltözöl és saját életed lesz nélküle."


Miért lenne féltékeny és mire? Egyrészt szerencsés esetben nem fog a kérdező örökre otthon élni, de egy darabig még biztos, tekintve, hogy 16 éves :D


A két hete meglévő srác a legjobb indulattal sem nevezhető komoly kapcsolatnak.


Anyád nem megfúrni akarja a kapcsolatodat, hanem inkább segíteni próbál a maga (nem igazán jó) módján. A lufi kiállítást lehet azért mondta, hogy ne tűnj túl gyerekesnek a barátod szemében. (Ami hülyeség, mert én is megnézném, pedig dolgozó felnőtt vagyok), meg hogy legyél jó barátnő.

júl. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg féltékeny. Nekem kB 21 évesen lett komoly kapcsolatom, és még otthon laktam. A nővéremnek akkor már volt egy 2-3 éves kapcsolata, de nem nagyon értek egymáshoz, se puszi, se semmi. Mi meg a párommal mindig úgy ültünk egymás mellett, hogy fogtuk egymást, meg gyakori volt a puszi (nem a csókolózás). És emlékszem, hogy amikor együtt pl beszélgettünk vagy társasjátékoztunk, nővérem megtiltotta, hogy a párommal egymás mellé üljünk, külön ültetett minket... Utólag látom, hogy csak irigy volt, hogy mi jobban szerettük egymást, mint ők (pedig ők azóta is együtt vannak ).
júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4es mi az hogy "ha felnőtteset akarsz játszani"? A legtöbb tini lánynak és fiúnak ilyenkor már vam kapcsolata. Azt se értem miért olyan nagy baj ha leviszem a mamámhoz. Mondta a mamám is hogy kívámcsi rá. A fiú is be akart már mutatni a szüleinek, de vidéken élnek, nem tudok hirtelen csak így egy délutánra átugrani. Mi az hogy nem kell egy kocsiban ülnünk? A srác is le akart jönni és nincsen saját kocsija.
júl. 22. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

Az anyádnak kell egy jó pasi aki jól felhúzza őt.

Küld hozzám az anyádat és onnantól mindig nyugodt kielégült lesz veled

júl. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!