Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a gyereketek...

Mit szólnátok, ha a gyereketek ebben a melegben meztelenül lenne otthon?

Figyelt kérdés
Átlag tizenévesről van szó.
júl. 13. 22:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem erdekelne. En is szokat vagyok meztelen ebben a melegben
júl. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Mindannyian meztelenül vagyunk.
júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
5%

Egy lány nyugodtan.

De egy fiú takarja magát mint ahogy az utcán is, a fiú test nem mutogatásra való.

júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem engedném. Rövid nadrág, egy póló igazán kibírható. Kapcsoljatok klímát
júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%

Én falun nőttem fel, ahol nyáron is kinn voltunk, gyerekként kinn játszottunk, tiniként meg már besegítettünk a felnőtteknek a kerti/ház körüli munkákba. Nyilván a folyamatos ki-be járkálás miatt, na meg a "bármelyik pillanatban betoppanhat valaki" miatt mindig rendesen fel volt mindenki öltözve, az 5 éves gyerektől a 85 éves dédiig mindenki.

Mai napig ha hazalátogatok (30 vagyok), és mondjuk reggel 9-kor még hálóingben vagyok, anyám szól hogy ideje lenne felöltözni.

Párommal lakásban élünk,ebben a dögmrlegben párom meztelenül van, én egy bugyiban.

júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%

Bugyi alósnadrág és lányoknak egy pl bikinifelső alap.


Irtó igénytelen meztelen sggel leülni a kanapéra, főleg nőként és csodás dolgokat össze is lehet szedni onnan.

júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
35%

#16


Ha csak bugyiban van a lány az nem elfogadható?

júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
78%
szobájában nem érdekel, ha meztelen, de a közös tereken, hol más családtagok is tartózkodnak, szólnék neki, hogy egy boxert/bugyit+topot vegyen fel.
júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
69%
Rászólnék hogy egy boxert vegyen fel
júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
93%

Azért egy bugyi/alósnadrág legyen.


A topnak annyira már szükségét én pl nem látom. Igaz, nem a melegért, hanem leégés miatt, de tiniként én is voltam otthon félmeztelenül.

júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!