Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a gyereketek...

Mit szólnátok, ha a gyereketek ebben a melegben meztelenül lenne otthon?

Figyelt kérdés
Átlag tizenévesről van szó.
júl. 13. 22:37
A kérdező szavazást indított:
ő dolga, nem szólnék
tennék pár megjegyzést, de végül ráhagynám
rászólnék, hogy csak a szobájában vetkőzzön
nagyon elbeszélgetnék vele, mert ez beteges
91 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
Miért nincs olyan válaszlehetőség, ami nem dorgálásra, passzív agresszióra épül, hanem sima kommunikációra? Te csak agresszióban, leszólásban vagy képes gondolkodni? Amúgy a gyerek csak akkor csinálna ilyet, ha erre tanították volna. Nincs olyan, hogy random elkezd vetkőzni otthon, miközben a kamaszkor elején, vagy előtte is pár évvel már elkezdték kialakítani a privát szféráját.
júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Egy bugyi-topba/alsógatyaba nem hal bele. Ennyit megkövetelek, többet nem. Nem higiénikus alsó nélkül leülni barhova és folyatni a testnedveket ill. beleizzadni a bútorba. A szobajában azt csinál, amit akar.
júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
A törölköző alap dolog ilyen esetben, bocs ha neked ez nem annyira!
júl. 13. 22:51
 4/29 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nincs gyerekem,de hogyha 0 és 2 év között lenne akkor max csak fürdés előtt 20 perccel vetkoztetnem le pucérra mert azok még nem szobatiszták,hogyha 2 és 5 év között lenne engedném neki,hogyha pedig 5 évnél nagyobb lenne ezt mondanám neki hogy akkor legalább egy bugyi legyen rajtad
júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Annyit kérnék, hogy bugyi/alsógatya legyen rajta. Nem higiénikus, ha nincs rajta semmi.
júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk normális volt nyáron az egy alsóban való szaladgálás házon belül. Anyánk is bugyi melltartóban volt nyáron. Szerintem semmi kivetnivaló nincs benne. Mai napig télen, nyáron csak egy boxerban vagyok otthon, ahogyan a párom is.
júl. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
8%
#8, mármint te és a párod egy darab közös boxerban vagytok?
júl. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
30%

Teljes mértékben támogatnám. A meztelenség nem egyenlö a szexualitással, de itt nagyon sok ember egybe mossa a kétdolgot.

Jó magyar prüdség szerint a szaunában is fürdöruhában és plusz törölközöben kell lenni :) :)

júl. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
Azért egy póló és egy short mindenkin elfer, abba azért nem kell belehalni
júl. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%
7# a párom is meg én is külön-külön boxerban vagyunk otthon, mivel mindketten férfiak vagyunk, amit nem akartam így explicit leírni, de mivel nem tudsz szöveget értelmezni, kénytelen vagyok.
júl. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!