Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák mit gondoltok az...

Anyukák mit gondoltok az ilyen lányokról ?

Figyelt kérdés
Láttam Youtuben Balaton Sound fesztivál videókat és az egyik lánynak kb középen ki volt vágva a ruha és kicsit látszott hogy mondjuk nagy a melle egy másik lány meg kb tanga bugyiban jött el fesztiválra teljesen látszott a segge.
júl. 10. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Bár én ritkán formálok véleményt valakiről öltözködés alapján.
júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Érezze jól magát!
júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát meglepődtem ezen a válaszon ritka az elfogadó válasz.
júl. 10. 16:15
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Bár nem vagyok anyuka és nő sem, de ilyeneket minden strandon látni, engem már nem is érdekel, megszoktam.
júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Ribizlik? :D

Én olyan képet láttam, hogy ribizliknek öltözöt lányok közül az egyiken, még egy FUCK feliratot formázó nyakék is volt.

Vajon mi lehetett a terve ezzel a továbbiakban? :D

Szerintem minden szülő álma, hogy ilyen szofisztikált megjelenésű lányaik legyenek. :D

júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Ribizlik hát. Nem imádkozni mennek.
júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gondolom őket elhivhatod este bulizni.
júl. 10. 16:57
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok anyuka, de azt gondolom, hogy épp abban a korban vannak, amikor ki akarják élni magukat. Hát istenem, majd elmúlik ez a korszakuk is.
júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Az elmult evekben voltam parszor. Persze elengedem magam de nem vagyok ribizli. Nem dugok agyba fobe barkivel. Sot senkivel. De ettol az meg egy srtand es miert ne lehetnek bikinibe? Vagy top es sort?

Miert ne lehetne extrem a kinezetem? Ettol meg nem maszok ra senkire akkor sem ha ittam.

júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Dugni mennek, hát egyszerűbb, ha csak félre kell húzni a bugyulát, mintha a jegesmedvebundából kell kibújni.
júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!