Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hol lenne az a pont, ahol...

Hol lenne az a pont, ahol végleg elveszítenéd a bizalmadat a szülőd/szüleid felé?

Figyelt kérdés

júl. 8. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én ott vesztettem el, amikor bár azt mutatta a szülőm, hogy mindent megtesz értem, amikor egy dolog igazán fontos volt, és számára egy relatíve kicsi áldozattal járt volna, nekem viszont vízválasztó volt, nem tette meg/nem engedte.
júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Amikor belenyúlt a személyes dolgaimba (könyvek között eldugott személyes tartalmú postai levelek)
júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Amikor hazudott (megígért valamit, és nem tartotta be).
júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már gyerekként ott vesztettem el, amikor minden általam elmesélt infót 5 percen belül ellenem fordított. Nagyon gyorsan rájöttem, hogy nem kell elmesélni semmit.
júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor apam bejarkalt a szobamba, es kivette a tarcambol az aprot. Nem, nem ajandekot vett belole, hanem a kocsmaba ment elinni a penzt.

Tavaly az eskuvom elott az en csaladombol o volt az egyetlen, akit meg kellett kerni, hogy lesz kedves nem lereszegednie es leegetni engem, maskulonben soha tobbet nem nyitom ra az ajtot. Megsertodott, vajon miert. Vajon masnak miert nem kellett arrol beszelnem, hogy fekezze magat..

júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából amikor kamaszkoromban rendszeressé vált, hogy bejárkál, feltúr dolgokat, mert "titkolok valamit". Nem, nem titkoltam semmit...


Bár lehet, hogy már jóval azelőtt 9-10 évesen, amikor eltitkolták előlem, hogy az egyik szülőm halálos beteg és akkor tudtam, meg, amikor meghalt.

Addig csak azt mondták, semmi baja,és ne féljek, hazajön a kórházból.

júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elégszer tapasztaltam azt, hogy ha elmondok valamit neki, akkor azért csak letromfol.
júl. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!