Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvehetik a szülőtől a gyermek...

W_P_N_W kérdése:

Elvehetik a szülőtől a gyermeket ha már elmúlt 18 éves?

Figyelt kérdés
Folyton azokat bántja anyám akik közel állnak hozzám és jók velem. Azt mondja mindenkiről hogy bánt engem pedig erről szó sincs. Szerintem paranoiás és rám akarja kivetíteni azt ami vele megtörtént. Már elég régóta tart egy 6 hónapja.

júl. 1. 11:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem a kérdesed.

A gyerek vagy a szülő múlt 18? :D

júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

8-as, örülj neki, hogy neked olyan szuper a családod, hogy nem KELL elköltöznöd 19-20 évesen.

Na, nem azért mert kidobnak, hanem mert élhetetlen szr, ami ott megy.


Az meg, hogy "beszéljék meg" - szerinted mégis miként lehet megbeszélni olyanokkal bármit, akik szerint csak az a jó, amit ő állít, mindenki más hülye???


Megsúgom: sehogy.

Elmondhatod neki, érvelhetsz, vitázhatsz, kikérheted magadnak - és sorolhatnám, ő sohasem változtatja meg a véleményét, a másikhoz való hozzáállását, szóval igen, minimalizálni kell a kontaktot.


Senki nem mondja, hogy könnyű elhúzni 19-20 évesen, dehogyis, de ha muszáj, mert egy toxic szr a légkör, akkor lehetséges, csak akarni kell.

júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!