Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csak részegen és zenehal...

Miért csak részegen és zenehallgatás közben tudok sírni?

Figyelt kérdés
Nemrég halt meg anyukám, úgy érzem mintha egy álomban lennék és ez nem a valóság, viszont sírni a temetésén se tudtam, csak otthon egyedül pár pohár bor után. Másnál is volt ilyen?

jún. 29. 23:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkoholista, ritkán szoktam inni
jún. 29. 23:45
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
A miértre nem tudom a választ, de tudd, hogy nem vagy egyedül én is ugyanígy vagyok.
jún. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TheCoolGamer válasza:
97%
Nem látok bele az életedbe. Viszont, lehetséges, hogy azért, mert "nem mered" kiadni az érzéseidet, tehát valamennyire elnyomod, a bor meg a zene pedig felold ezek szerint. Részvétem és nagyon sajnálom egyébként. Én gyászhelyzetben azt javaslom, hogy egy idő után beszélj az érzéseidről valakivel (családtag,barát, vagy bárki akiben megbízol), hiszen ez jobban segíthet a feldolgozásba, ja és add ki az érzéseidet, de vigyázz, nagyon túlságosan ne, nehogy felörlőjön. Stay strong!
jún. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Mert a való életben nem tudod felvállalni az érzéseidet.

Az alkohol és a zenehallgatás is egy ilyen képzeletbeli "másik világ" érzését nyújtja. A zenében pedig nagyon sokszor érzelmekről énekelnek.

jún. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
73%
Én ezért nem hallgatok szinte sosem zenét, túlságosan hatna rám, elragadnának az érzelmeim.
jún. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
73%
Az anyukád miatt részvétem, nekem is nagyon hiányoznak a szüleim.
jún. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1%
Hahaha! 😂 Miért akarsz sírni?
jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Bárcsak te lennék. Én sokszor egy szomorú filmen is sírok, nemhogy valaki halálakor. Pedig egyáltalán nem szeretnék sírni a legtöbb helyzetben.


Nem tudlak megérteni, csak irigyelni!!! :)

jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy dolgozza fel a gyászt. Én sem sírtam a temetésen. De amikor elbúcsúztam apamtól kórházban, akkor igen. És most is, pedig 2 éve meghalt
júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!