Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem szól hozzám, tegnap...

Anyám nem szól hozzám, tegnap este még nem volt semmi baja beszélgettünk meg nevettünk is, reggel felkelek köszönök neki és nem köszön, aztán kérdeztem tőlle többször is de egyszer se válaszolt semmite, más annya is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Ha hozzám is szól olyan bunkó stílusban meg mogorván de csak mert muszály. Ebédnél is mondom neki finom volt rám se néz mint ha levegő lennék..
jún. 29. 16:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
74%

Itt rinyál második napja??? Te valami alternatív valóságban élsz??? A kérdés feltevése óta egy betűt nem írt ide!

Ilyen anyát mint te én meg aztán végképp el nem bírnék viselni, úgyhogy ebben az egyben megegyezünk! Te minden alap nélkül rosszhiszemű feltételezéseket teszel, és a kérdés tartalmától teljesen függetlenül vádaskodsz a kérdezővel! Ha neked rinya az, hogy minden előzmény nélkül nem szól hozzá a saját anyja, akkor lépj át egy szimpatikusabb kérdezőhöz!

jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
15%
ma 15:12 Minden napomat szeretem úgy megélni hogy szép és jó legyen, de most legalább megint röhöghettem egy nagyot:" Ilyen anyát mint te én meg aztán végképp el nem bírnék viselni," Nos, azt el is hiszem.:60feletti több gyerekes apa és több unokás papa vagyok.:)
jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
58%
Kit érdekel, 32-es?!
jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
54%
Kit érdekel, 32-es?! Gondolom azt, aki ma délután megkérdezte tőlem.
jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Megkérdezte tőled, hogy bácsi vagy-e vagy néni, és van-e unokád. Aha. Amúgy jól tetszik lenni, apóka?
jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!