Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem szól hozzám, tegnap...

Anyám nem szól hozzám, tegnap este még nem volt semmi baja beszélgettünk meg nevettünk is, reggel felkelek köszönök neki és nem köszön, aztán kérdeztem tőlle többször is de egyszer se válaszolt semmite, más annya is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Ha hozzám is szól olyan bunkó stílusban meg mogorván de csak mert muszály. Ebédnél is mondom neki finom volt rám se néz mint ha levegő lennék..
jún. 29. 16:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
69%

Esetleg valami olyan hírt kapott, hogy beleborult, erre nem gondoltál? Csak nem akarja a gyerekre borítani az egészet..

Mondjuk én nem tartom a kapcsolatot anyámmal, mert egy toxikus narkós vadbarom. De volt olyan, hogy apám hallgatag volt, nem nagyon szólt hozzám egész nap, majd amikor mondtam neki, hogy ugye tudja, hogy én mindig itt vagyok neki, akkor elmondta, hogy hajnalban kapta a legjobb barátja halálhírét és szégyelli, de sírásküszöbön volt egész nap.

Minden ember más.

jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
81%
De aki ezt így reagálja le, hogy nem szól a családjához, az egy éretlen bunkó.
jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
18%
Szerinted. Szerintem meg minden embernek joga van megélni az érzéseit úgy, ahogyan akarja. Nem agresszíven, nem anyázva. A kérdező anyja frusztrált, gondolom senki meg nem kérdezi, hogy segíthet-e valamit, csak bezabálják az ebédet aztán magára marad mindennel.
jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
63%

Hát mi az isten a másikra való nem reagálás, ha nem agresszió? Kifejezetten durva agresszió!

"Gondolod", senki meg nem kérdezi ... Fogalmad nincs semmiről, de te "gondolod". Micsoda rágalom már ez a kérdezővel szemben! Sajnálni tudlak ezért a rosszindulatért! De ha mondjuk nem segítenének neki, nincs szája?

jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
16%
Egy háztartásban komolyan kérni kell, hogy vegye ki mindenki a részét? Ezt te sem gondolhatod komolyan..
jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
50%

1. De te se azt, hogy a kérdező nem veszi ki a részét.

2. Ha valami adott tennivaló keletkezik, mondjuk meg kell pucolni a krumplit, akkor arra természetesen megkérik a másikat, és ez a napnál világosabbnál normális! Senki nem gondolatolvasó!

3. A banya már reggel ébredés után nem nézte embernek a saját gyerekét, miközben este még semmi baja nem volt.

jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
15%
ma 13:10 "Ha valami adott tennivaló keletkezik, mondjuk meg kell pucolni a krumplit, akkor arra természetesen megkérik a másikat, és ez a napnál világosabbnál normális! Senki nem gondolatolvasó!" És arra meg kell-e kérni a másikat hogy a krumplihoz valót megvegye, megfőzze, kitálalja, elmosogasson, elpakoljon utána? A gatyádat lehúzza, kimossa-vasalja, esetleg meg is vegye? Ja, arra nem kérjük meg, hiszen csak az anyád akinek az a kötelessége, azért jött a világra ugye?
jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
54%
Mindenkinek megvannak a családban a feladatai. Az anyának szokás szerint a főzés. Semmit nem tudsz a kérdezőről, ne fröcsögj!
jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem derült ki végül mi a baja?
jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
16%

ma 14:41 Annyit tudok a kérdezőről mint te. Meg annyit hogy itt rinyál második napja.

Rólad meg annyit hogy qrvára nem szeretnék a családodban anya lenni, de még nő sem.

jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!