Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz apa lenne az apukám,...

Rossz apa lenne az apukám, mert lakbért akar kérni tőlem amiatt hogy elkezdtem az egyetemet?

Figyelt kérdés

jún. 27. 17:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9%
Abszolúte normális. 17 éves a fiam, és ahogy pénzt fog keresni,,bérleti díjat fogok szedni tőle. Félre rakom, és később (pl lakásvásárlásnál) vissza kapja.
jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
5%
Mit tanulsz az egyetemen? Ha olyan dolgot ami nem piackepes akkor azt megertem mert senki sem szeretne hogy a gyereke olyan diplomat szerezzen amivel nem lehet allast talalni.
jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
21%

Ha pontosan tudtad már évek óta, hogy miként viszonyul hozzád, akkor azt is tudtad, hogy nem lesz otthon maradásod, ha egyetemre mész, és nem szakmát tanulsz. Miből akarod előteremteni a havi 80 ezret? Egyébként, ha valami normális, piacképes végzettségre gyúrsz, akkor felvenném a helyedben a diákhitelt, és elhúznék koliba, majd pedig nyaranta külföldön gyűjtenék pénzt, sé saját lábra állnék Vannak olyan szakok, amik mellett már vígan lehet dolgozni, ha jó vagy benne, mert nem a papír a fő lényeg (pl. programozás) . Valami terved csak volt, hiszen tudod milyen.

Anyád hol van a történetben?

jún. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
Apád irigy mint az állat...:D Nagyon gáz.
jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%

Szóval az egyetemisták ingyenélő irodisták?

Azért ha elviszi a mentő, gondolom örül az orvosnak meg a dipomás ápolónak, mentőtisztnek stb.

Én büszke lennék ha a fiam egyetemre menne, igaz csak 10éves de minden segítséget meg fog kapni, hogy többre vigye majd nálam.

jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%

Ha már egyetem.

Hova lett a 9 éve egyetemre jár a gyerekem poszt?

Ki spicliskedett? :D

Nagyon tanulságos és érdekes volt. :(

jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Diékhitel koli, diákmunka egyetem mellett.


És minimálisra venném a kapcsolatot vele.

jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%

Apád egy igazi rosszindulatú, irigy, kicsinyes frusztrált proli.

Nekem is két diplomám van, de pont nem fogom szarul érezni magam, mert neki kompkexusa van.

jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
92%

"mert valamiért lenézi a diplomásokat, mérges rájuk, élősködőnek, irodában ücsörgő ingyenélők ék nézi őket."


Egyszer nekünk is volt egy iyen telek szomszédunk, aki karosszéria lakatosként hasonló nézeteket vallott.


Mikor pár héttel a vakbél műtétje után találkoztam vele, még ő volt felháborodva, hogy meg mértem kérdezni, hogy hol és ki

műtötte sebész helyett.

jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
82%
Hát nálam pont fordítva gondolkodik. Muszáj legyen legalább egy diplomám, ez volt a kérése apámnak. Azt persze nem kérdezte meg, hogy én egyáltalán akarok-e egyetemre járni, evidensnek vette, hogy igen. Viszont lakbért sose kérne. A családomban jött már fel ilyen téma és el sem tudnák képzelni, hogy a saját gyereküktől kérjenek pénzt azért, mert velük lakik.
jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!