Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz apa lenne az apukám,...

Rossz apa lenne az apukám, mert lakbért akar kérni tőlem amiatt hogy elkezdtem az egyetemet?

Figyelt kérdés

jún. 27. 17:37
A kérdező szavazást indított:
Ez teljesen normális, én is ezt csinálnám szülőként
Nem normális
64 szavazat
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Apukám sosem szerette volna hogy egyetemre menjek, mert valamiért lenézi a diplomásokat, mérges rájuk, élősködőnek, irodában ücsörgő ingyenélők ék nézi őket. Egész gyerekkoromban ezt hallgattam. Kétkezi munkás, kis vállalkozása van amiben ő is munkásként dolgozik, azt szerette volna ha én is ezt csinálom.

80 ezer forintot akar kérni havonta, ha abbahagyom az egyetemet akkor elengedi , vagy költözzek el?

jún. 27. 17:40
 2/22 A kérdező kommentje:
Munkám még nincsen, csak az ösztöndíj.
jún. 27. 17:41
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Súlyos mentális beteg a kedves apuci. Véletlenül sem normális az ilyesmi.
jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Maradjunk annyiban, hogy én nem mondanám valami jó apának. Az élet más területén is ennyire nem elfogadó veled?
jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azt mondja, ha már nagy értelmiségi leszek akkor lakbérre is futja majd. Egész gimnázium alatt is azzal terrorizáló hogy itt nem lesz maradáshoz ha egyetemre jelentkezni merek. Azt akarja hogy tegyem le a szakmát amivel őt tudnám segíteni a vállalkozásában.
jún. 27. 17:46
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Értem. Hát toxikus az biztos. Bővebben nem fejtem ki a véleményem, mert nem akarlak megbántani. Attól még szeretheted az apád.
jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Minel elobb koltozt el, ha lesz munkad, ne is mond neki, ha kesobb ernel haza, mond, hogy valahol tanultál a többiekkel vagy hasonló, és tegyél félre kaukcióra és bármilyen nehéz menj el tőle. Nem normális, es sajnos sok szülő ilyen
jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Havi 80 ezerből nekem kijött 2 havi koli (közköltséggel, és havi 10 ebédjeggyel együtt) tavaly...

És még az egyetem is a seggem alatt volt.


Neked is valami hasonlót ajánlok.

jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Ostoba proli...

Ezekkel van tele az ország, meg a vezetése.

Nem, nem normális amit csinál.

Ez nem apa, hanem egy zsaroló féreg.

jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Hát, az ő fejében az van, hogy jót akar neked. Milyen egyetem amugy?

Felvenném a diakhitelt és mennék kollégiumba vagy alberletbe

jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!