Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a szüleim...

Mit tegyek, ha a szüleim haragszanak, mert nem nézem meg az üzeneteiket, mikor alszok?

Figyelt kérdés
Szokásuk, hogy üzenetben elküldik milyen házimunkát csináljak meg, és ha éppen alszok, akkor utána jön hogy "nem igaz hogy nem lehet megnézni az üzeneteket" meg hogy "majd én is így nézem meg az üzeneteidet ha neked kell valami". Ez főleg akkor megy, ha előtte kértem tőlük segítséget (amit már csak akkor teszek, ha tényleg muszáj pont emiatt) akkor aztán kész lelki terror van, ha nem úgy veszem a levegőt már fel van hozva, hogy mikor kellenek valamire akkor bezzeg jók, én meg semmit nem adok nekik, és legközelebb segítsen nekem a halál. Hiába mondom hogy basszus ha alszok hogy nézzem meg az üzeneteket??? Az a reakció hogy akkor ne aludjak délután pl.

2023. okt. 6. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Megsértődéssel nem kell foglalkozni.


De a kérdés, hogy amúgy - később - megcsinálod, ami a feladatod?

2023. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

"Az a reakció hogy akkor ne aludjak délután pl."


3 éves kor felett már nem kell aludni napkozben, hacsak nem éjszakai műszakban dolgozol, úgyhogy igen, nem kellene aludni délután....

2023. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem kellene késő estig gépezni, vagy nyomogatni a telefonodat, úgy nem lenne szükséged a délutáni alvásra ilyen fiatalon. Nem csodálom, hogy a szüleidnek nem tetszik az éleformád.
2023. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, ha nem tudod megnézni...
2023. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Azért nem feltétlenül csak akkor lehet valaki fáradt ha telefonozik egész este. Magamból kiindulva pl én gimi alatt mindig éjjel tanultam, általában 4 órát aludtam, így amikor hazaértem suliból 5-6 óra körül mindig aludtam kicsit, hogy legyen energiám még tanulni. (Nyilván itt ez nem derül ki)


Kérdező, mi lenne, ha megkérnéd szüleidet, hogy ha valami házimunkát kell csinálnod, akkor azt előző nap megbeszélitek személyesen?

2023. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Beszéljétek meg előző nap, hogy mit kell megcsinálnod. Ha pedig felkelsz, akkor csak megnézed az üzeneteidet, főleg ha tudod hogy írnak, mert gondolom nem az első eset hogy így leteremtenek.
2023. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
97%

2es miért olyan baj hogy valaki pihen délután

Én úgy nőttem fel hogy ha tehetjük ebéd után volt 1-2 órás szieszta

Még a felnőttek is ledöltek

2023. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#1 Igen, utólag mindig megcsinálom. Sose volt még olyan, hogy valamire megkértek, én meg ignoráltam, max olyan, hogy elfelejtettem, de az nyilván nem szándékos.
2023. okt. 6. 19:50
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Itthonról dolgozom, szinte minden nap ledőlök 1 órára ebéd után. Őszintén ki az aki nem tenné meg?

A nagyobb lányom 9 éves alvajáró, a kicsi 3 éves pavor alvó. Valahol be kell hozni a lemaradást 😃

2023. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz velük..
2023. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!