Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik már nem éltek otthon, és...

Akik már nem éltek otthon, és jó a kapcsolat a szülőkkel, milyen gyakran beszéltek telefonon/látogatjátok meg egymást?

Figyelt kérdés
2023. aug. 2. 23:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten beszélek a szüleimmel, leginkább anyukámmal. Sokszor, mikor a párom dolgozik, és egyedül vagyok otthon, akkor akár órákat is eltrécselünk (én home officeban dolgozom, szóval én relatíve többet vagyok egyedül).

100 km-re élek tőlük, így hazalátogatni havi egyszer szoktam, párommal együtt ritkábban, főleg ünnepekre.

Volt idő, mikor külföldön éltem, akkor félévente egyszer mentem haza a távolság miatt. Ahhoz képest ez a 100 km igazán semmi:D

2023. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb 200-250km a távolság. Anyummal szoktam kb naponta telefonálni egy 10-15 percet, apuval csak akkor, ha anya épp csinál valamit és nem tudja felvenni. "Haza"menni kb 1-2 havonta szoktam 2-3 napra.
2023. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Míg éltek, csaknem minden nap, munkából hazamenet beugrottam hozzájuk, gyakran a férjem is jött. Ugyanabban a kerületben laktunk, nem volt gond a távolság. Sajnos már csak a temetőben látogathatom meg őket.
2023. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Sose.


Én és anyum hagyjuk, hogy az élet dolgai sodorjanak össze.

2023. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha a pasi beszél mindennap a szüleivel, anyuci pici fia.


Ha a nő, akkor csak jó a kapcsolat.

2023. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!