Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves vagyok. Miért kezel...

Benedek5 kérdése:

16 éves vagyok. Miért kezel úgy az 53 éves anyám és 58 éves apám mintha még csak egy pici dedós 4-5 éves lennék?DE KOMOLYAN?

Figyelt kérdés
és még azt is hozzá tenném hogy nem ebbe a mai szuper világba születtek! hanem abba a régi uncsiba!
2023. márc. 3. 20:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdést kiírni... Nem csoda ha úgy kezelnek, mert úgy is viselkedsz. Mint egy debil gyerek.
2023. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
93%
Mi a szuper a mai világban? Hogy bezárhatnak napokra egy házba/lakásba vagy hogy nem tudsz összeszedni annyi pénzt hogy saját házat vegyél vagy hogy még azt sem tudod mi lesz holnap? És ezekben a kérdésekben semmi politikai töltet nincs, egyszerűen csak ilyen a mai világ.
2023. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
10 év múlva máshogy látod majd ezt az egészet.
2023. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
98%
Uncsi volt mondjuk a 60-as, 90-es évek között? Ez érdekes. Akkor az emberek még igazából éltek. Az élet pörgött kint, három-négyszer annyi közösségi intézmény (szórakozóhelyek, éttermek, kocsmák, játszóházak, sportházak, stb) működött vidéki városokba, mint most. Ma a generációd egész nap a telefonon lóg (tisztelet a kivételnek), ez lenne az úgy csillivilli izgi világ? Talán többek között emiatt az életfelfogásod miatt, azaz, hogy nem vagy tisztában alapvető dolgokkal, tartanak még téged gyereknek.
2023. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a legkisebb. Amúgy tényleg nem vagy még olyan idős, bár tudom ebben a korban már úgy érzed (én is ilyen voltam).

Engem a mai napig anyám ha felnegyünk babusgat meg gyerekként kezel pedig van már egy férjem és egy kisfiam.

2023. márc. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy viselkedsz mit egy dedos 3-4 éves gyerek.
2023. márc. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert gyerek vagy.
2023. márc. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Amúgy igazgatók van amit leírtatok,csak azt is tudnotok kell hogy én egy kicsit máshogy látom a világot mint a többiek meg én már gyűjtögetek sok sok pénzt a szobámban! Viszont azért azt elmondanám hogy sztm 16 évesen már nem vagyok gyerek inkább átmenetes fiatalkorú vagyok! Amúgy hány éves kortól vagyok már tényleg felnőtt? 18? 20?
2023. márc. 4. 07:53
 19/32 anonim ***** válasza:
85%
Mit meg nem adnék drága nagymamikám tejbegrízéért amivel még 20 éves koromban is hazavárt, akár este is ha akkor értem haza. Megszakad a szívem
2023. márc. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
*igazatok
2023. márc. 4. 07:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!