Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi ez az egész színjáték? Már...

Mi ez az egész színjáték? Már nagyon elegem van, nem akarok ebben tovább részt venni.

Figyelt kérdés

Sose volt jó kapcsolatom anyámmal... ( Állandó bántalmazás ) De rá térek a lényegre. Akár hányszor meglátogatjuk, mindig a pénzen megy a sírás. Nyáron egy hónapot átmeneti költözés miatt otthon laktunk. Konkrétan mi fizettük a rezsi meg a koszt nagyobb részét. Mindig csinál a párom is a ház körül valamit, szervizel is sokszor. ( Se alkatrész se munkadijat nem kér a párom! Ez a természetes nekik) Diktálás miatt regisztráltam a két közműnél. ( Mindenben elkezdtek rám akaszkodni) És ugye jött a számla. Mondtam a férjemnek,hogy kíváncsi vagyok, mit kamuzik. És anyám előadta,hogy mind a két közműnél 3* annyit kell neki fizetni. Mert... Én nem szóltam csak szomorúan vettem észre a dolgot. Ráadásul úgy hogy nem betegek, nem idősek és jobban keresnek mint mi. Ráadásul én sajnos most munkanélküli vagyok. Apám konkrétan kijelentette,ha anyám nem lesz nekem kell neki segíteni. (Anyám kórházban volt, konkrétan rajtam kereste a gatyáit, nekem kellett ügyet intézni, szóval ez a tipikusan könnyebb másra hárítani a feladatot és a felelősséget.. miközben nekem is ott van a családom. Igaz még nincs gyerek.) Kórházba kerültem annyit nem kérdeztek meg, hogy vagyok. (...)

A régi helyen 3 évig laktunk egyszer nem jöttek el. Most meg állandóan apám miatt járkálnak,ha kell neki segítség. Anyám meg folyton fikáz, turkàl! Nézegeti a szekrényt...


Nektek is ilyen a viszonyotok? Mivel építenétek le a dolgot?


2022. nov. 20. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most erre milyen válaszokat vársz?

Annyit engedsz, amennyit engedsz.

2022. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Közelebb költöztetek, hogy most elkezdtek állandóan járkálni?

Én lekoptatnám őket! Legyen már eszetek. A rövid ottlakásotok alatt túltoltátok a hálát és most rátok szálltak.

Mivel építeném le? Nem mennék oda többet és soha nem érnék rá a kihasználós hülyeségükre. A házamba meg be nem jöhetne, főleg a szekrényembe turkálni!

Párod mit szól? Miért hagyod csicskázni ilyen szemét embereknek, akiket nem érdekelt, hogy kórházban voltál?

2022. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel nincs jó kapcsolatom, azzal meg is szünetem a kapcsolatot. Ahhoz egészen biztosan nem fogok odakoltozni megegy napra sem.
2022. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jo nagy balek vagy, amiert tartod veluk a kapcsolatot.

Tudod mi a te jovod? Pelenkazas, betegfurdetes, almatlan ejszakak, nincstelenseg..stressz.

Gratulalok! 👏👏👏

2022. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

"Jo nagy balek vagy, amiert tartod veluk a kapcsolatot."


Jaja, de arra azért jók voltak, hogy ott lehessen lakni, ugye

2022. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
#5 Nem mondod???😃 Amennyit lehuztak roluk, jobban jartak volna egy kiskovacsi alberlettel!
2022. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Hm, ha így lenne, miért is nem mentek alberletbe? Tudhatták előre, hiyg ez lesz, hiszen " Akár hányszor meglátogatjuk, mindig a pénzen megy a sírás"
2022. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod?
2022. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itt nem maga az anyagi részről van szó. Hanem, hogy bánt a dolog. Főleg, hogy már azt is tudom, hogy anyám megbánta, hogy megszült illetve csak apám miatt szült meg, mert ő akarta. (Megkérdeztem tőle, hogy miért szült meg, ha sosem szeretett.) Akkor is a pénz miatt, hogy ha már majd öröklöm a házat, akkor adjak pénzt felújításra. Ekkor megmondtam, hogy nem tartok rá igényt. Miért? Mert olyan kétszínűen állította be az egészet. Mi a tervem a párommal? Mikor házasodunk össze? Utána oda költözünk? (Páromnak is folyton magyarázott és volt hogy veszekedtünk emiatt. Sokszor keverte a a dolgokat köztünk hazudozással. De szerencsére ő jobban kezelte a helyzetet.) De ezt mind kimérten, méregetett a szemével, leste, hogy reagálok.. Ekkor is kérdeztem, mi köze van a kapcsolatomnak a pénzhez? Ha kell beszéljünk róla rendesen. Többször elmondtam, hogy nem akarok velük együtt élni, érthető okokból. Elég volt felnőni velük. Amúgy vannak még féltestvéreim, de egyik sem tartja anyámmal a kapcsolatot.
2022. nov. 20. 09:49
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem attól leszel értékes vagy értéktelen ember, hogy valaki milyen okból szült meg.
2022. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!