Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan ismerősöd, aki még...

Van olyan ismerősöd, aki még az anyjánál/apjánál él (születése óta), és az ő anyja is az anyjánál/apjánál él?

Figyelt kérdés
Tehát három generáció együtt.
2022. júl. 24. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mostohaöcséim - anyukájuk - és nagyszülők.


Én 22 évesen leléptem, mert csak megtűrt mostohagyerek voltam.


Öcsém meg 29, de kb úgy viselkedik, mintha 9 éves lenne, semi önállóság nincsen benne, anyuci szabja meg a szabadidejét, stb. Én ebbe belebolondulnék.

2022. júl. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy értelmezem a kérdést, hogy egy háztartásban élőkre vagy kíváncsi. Aki több generációs házban él, külön bejárattal, mintha egy társasház két külön lakásában laknak, az is érdekel?

Az én értelmezésem szerint, aki ilyen, egy volt munkatársam 54 m2-es panelben babázott le, a pasija már a terhesség alatt otthagyta, aztán így laknak azóta is, csakhogy már eltelt 25 (!) év. A nagyszülők az egyik szobában, a nő a 25 éves fiával a másikban. De békesség van, jó természetűek mind, kedvesek, családcentrikusak, nem tudok róla, hogy lett volna konfliktus emiatt, az már más kérdés, hogy mennyire egészséges.

2022. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Metionin ***** válasza:
100%
Persze, rengeteg azok a környéken, ahol felnőttem. Ott a mai napig ritka, ha valaki saját házat tud venni, így vagy szülőknél laknak vagy valamelyik nagyszülőknél ha azoknál nem lakik épp senki pluszban.
2022. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!