Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem sok, hogy...

Csak szerintem sok, hogy anyám minden hétvégére családi programot szervez számomra?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, a szabadidőmet az ő programjai teszik ki, ha pedig nincs kedvem menni, akkor haragszik.

2022. júl. 1. 09:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom a szülei házában lakik és ők tartják el.
2022. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Savlekotő ***** válasza:
100%
Utolsó akkor sem zarhatjak pl be vagy korlatozjak a személyi szabadságát, stb, nem csoda h ennyi depressziós szer pia függő életébe szaro fiatal van
2022. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#11 egyetem mellett dolgozom és alapvetően külön élek, de elvárják, hogy szinte minden hétvégén itthon legyek.
2022. júl. 1. 16:50
 14/17 Savlekotő ***** válasza:
100%
Akkor hazudj hogy dolgozol,beosztottak, és pihenj vagy legyél barátokkal.. Ha családod párod lesz minden hétvégén haza rangatnak, nem normális
2022. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha külön élsz tőlük, akkor mész hozzájuk, amikor neked tetszik. És ha heverészel, nem is látják.

Nem értem a problémádat.

2022. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%
Azért furcsa, hogy állandóan fekszel. Megértem anyukádat. Azt gondolja talán, hogy kábítózol. Kikapcsolódni is úgy lehet, ha az ember programokat csinál, este meg alszik, de nem nappal. Furcsa, hogy nincs barátod. - Ennek ellenére békén hagyhatna anyukád, és ritkábban vihetne magával. De ő csak jót akar neked. Próbálj sportolni, az a kedélyállapotra is jó hatással van. Menj úszni, evezni, biciklizni, kirándulni, múzeumokba, vagy olvassál.
2022. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön élsz, honnan tudja, hogy fekszel?
2022. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!