Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszat tesznek azzal ha...

Rosszat tesznek azzal ha állandóan azt mondogatják hogy milyen lusta vagyok ?

Figyelt kérdés
Állandóan megkapom hogy nem csinálok semmit ès lusta vagyok . Èn úgy veszem èszre hogy ettől csak mègjobban el megy a kedvem. Szoktam vègezni házimunkát , napi szinten össze pakolok , elmosogatok ,mosok ,teregetek. Kb 3 naponta porszívózok , hetente letörölgetek , fűrdőt takarítok , gazolok , virágokat ültetek ... Ès megkapom hogy nem csinálok semmit mert kb a házimunkával vègzek 3-4 óra alatt, aztán telefonozok . 21 L

2022. ápr. 22. 11:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy voltam énis,mint a 6-os. Megkaptam, hogy lusta vagyok és teljesen értéktelen. Az öcsém volt a kedvenc. Mikor elköltöztem anyámra szakadt minden, a két tohonya kan pedig csak rontott a helyzeten. Akkor megtanulták mit vesztettek.
2022. ápr. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 1Léna ***** válasza:

Talán szeretnék a szüleid, hogy legyen munkahelyed, önálló keresetted.

Ha elvégezted az iskoládat, és felnőtt lettél akkor azok a tevékenységek amiket elvégzel azokat az együttélés szabályai szerint felnőttként ellátod. Az sem lenne szokatlan, ha felnőttként a rezsi rád eső részét is beadnád a családi kasszába. Ez már a te ÉLETED.

Persze nem jó, hogy folyton ezt mondják neked, de felnőttként, felelősek leszünk önmagunkért, a körülményinkért és a döntéseinkért.

2022. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!