Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt anyám?

Miért csinálja ezt anyám?

Figyelt kérdés
Anya előszeretettel tesz megjegyzéseket a külsőmre de nem ilyen építő kritika jelleggel, hanem olyan dolgokra amiken nem tudok változtatni pl: az állcsontom egy kicsit asszimetrikus és mindíg rágózok, hogy az az oldal is fejlődjön amelyik nem annyira kontúros mint a másik és ezt tegnap mondtam neki, hogy ezért rágózok erre ma elkezdi, hogy rágjak többet a másik oldalon is mert deformált az arcom.Konkrétan ezt a szót használta...most szerintetek ha tudjátok, hogy a gyereketek nincs teljesen megelégedve valamivel magán azt utána miért kell neki szóvátenni?Nem mintha tudnék rajta változtatni, mert ugyan a rágózás sokat segített már 22 éves vagyok szóval nem lesz teljesen egyforma (nem mintha kellene, hogy teljesen egyforma legyen, mert senkinek nem az).Egyékbént ő volt az egyetlen eddig aki ezt szóvátette.A másik meg az volt amikor megjegyezte, hogy a kisajkaim nagyobbak mint az átlag, de ezt is úgy, hogy 15 éves voltam, addig eszembe nem jutott ezen gondolkodni ő meg elkezd ilyeneket mondani.Ezt is úgy kérdezi, hogy hát neked miért ilyen?Nem tudom mit várt válaszul, mert 15 évesen aztán rohadt nagy szexuális élete lehet az embernek nem mintha attól lenne egyébként, mert ez genetika azóta már tudom és ez is olyan hogy változtatni nem tudok rajta, szemem meg nekem is van szóval látom ezeket a dolgokat én is úgyhogy tényleg nem tudok rájönni mi oka van ilyen megjegyzéseket tenni, mert semmi jó nem származik belőle nem segít vele elfogadni csak megbánt velük meg kattogok rajta már 15 éves korom óta.(Egyébként azért látta, mert műtöttek vakbéllel és utána elég nehezen épültem fel, nem tudtam kimenni egy darabig wc-re és akkor ő meg vagy a nővérek segítettek pisilni meg tisztába tenni magam).Szóval szerintetek ezeket azért csinálja, hogy megbántson?Nem vagyunk világi cimborák voltak vitáink főleg amikor tini voltam, de azért mostanra elég rendezett lett a kapcsolatunk meg én ilyeneket soha nem mondanék a gyerekemnek ha lenne és én nem teszek megjegyzéseket arra, hogy ő hogyan néz ki...Kérdeztem, hogy, de ezeket most minek mondja, ha nem tudok úgysem mit csinálni velük, de nem képes rá válaszolni sosem szóval ezért nem értem mi a célja a megjegyzéseivel...Nektek is csináljak ezt a szüleitek?

2022. febr. 6. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek foglalkozol vele?
2022. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert bánt a gondolata, hogy a saját anyám lehet azért csinálja ezeket hogy bántson egyszerűen zavar hogy nem tudom mi az oka rá :(
2022. febr. 6. 23:55
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Mondd neki, hogy te csináltad, miért nem figyeltél oda? Én szenvedek tőle, de még te akarsz megjegyzéseket tenni?
2022. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez szokványos emberi viselkedés. Nem mindenki csinálja, de gyakori. Ha gyakran csinálná, mondjuk hetente, vagy többször, akkor problémás lehetne. De ha havonta, vagy évente van ilyen, akkor csak engedd el. Mindenkinek vannak hibái. Neki, hogy néha beszól. Ha rossz indulatú lenne, akkor rendszeresen csinálná. Csak valami "bekattant" az agyába egy pillanatra azért csinálta. Ő se tudja miért. Valószínűleg egyébként is soha senki nem tanította neki hogy ez nem jó. Vagy talán vele is ezt csinálta az anyja és néha ki kell adnia.
2022. febr. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Kérjél pénzt a műtétekre.
2022. febr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vajon a főnökének mer ilyen-olyan megjegyzéseket tenni?
2022. febr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ilyen bunkó és megakar bántani vagy ilyen bunkó és fel se fogja. El se hiszem,hogy lehet ilyen egy anya.... Kérdezd meg kerek perec!!!És ha lehet írd is le mit reagált.
2022. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!