Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy fáj a vérszerint...

Normális hogy fáj a vérszerinti apám halála?

Figyelt kérdés

Ma kaptam a hírt hogy apám az egyik rabkórházban meghalt, oka egyelőre ismeretlen.

Tudni kell hogy baba koromban is börtönbe került, édesanyám nevelt, a nevelőapámmal együtt 3 éves koromtól.

Fura érzések kavarognak bennem mert szinte mióta az eszemet tudom 3-4 alkalommal ha találkoztunk. Nem igazán keresett, én sem őt.

Bár nem fizetett gyt sem, édesanyámnak is eleredt a könnye, valószínűleg szerették egymást de ő sem gondolta hogy megviseli hogy elhunyt.


2021. júl. 25. 22:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Természetes, én a nagyapáimat veszitettem el úgy hogy nem is láttam őket mert az apai nagyapám a születésem elött meghalt az anyai nagyapám a születésem után pár hónappal mikor én a koraszülöttségem miatt még kórházban voltam, ő még látott engem képen de én már nem láthattam
2021. júl. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
És most is fáj a tudat hogy nem fértünk el ebben a világban én és a nagyszülrim
2021. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen, részvétem.
2021. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem hasonló volt, de én a megkönnyebbülés miatt sírtam. Utána tényleg könnyebbnek éreztem magam.
2021. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Mindannyian masok vagyunk. Engem egy kvazi idegen halala is meg tud viselni, ha valamilyen kapcsolatban voltunk akkor akar hetekkel-honapokkal kesobb is eszembe jut. A ver szerinti apammal en sem beszeltem mar husz eve, megis szoktam ra gondolni, en nem tudtam egyszeruen felretenni ezt a dolgot es ugy csinalni, mintha nem egy ver lennenk.
2021. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

Mi a fészkes fenének pontoztatok le?????

11,12 voltam

2021. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó válaszoló, csak nehogy bajod legyen attól, hogy le lettél pontozva, ajjaj! Most, mi lesz veled? 🤣🤣🤣🤣🤣
2021. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, teljes mértékben normális, még ha nem is teljesen ismerted. Ő az apukád, és nagy valószínűséggel szeretted, még ha nem is mindig érezted úgy, mert haragudtál rá, hogy miért nincs ott neked. És az is természetes, hogy anyukád sírt miatta, hiszen nem véletlenül voltak házasok (ha házasok voltak), és nem hiszem, hogy véletlenül születtél volna meg:)

Míg apukád, anyukád fiatal volt, biztosan rengeteg élményt éltek át együtt.

Részvétem!

2021. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!