Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezek után normális, hogy nem...

Ezek után normális, hogy nem tartom a kapcsolatot apámmal?

Figyelt kérdés

15 éves voltam amikor elváltak a szüleim, de ő már azelőtt se foglalkozott velem, mindig más volt a fontosabb, sose éreztette velem, hogy fontos vagyok neki. Válás után még tartottam vele a kapcsolatot, de rájöttem hogy ez reménytelen. Így egy éve már nem beszélünk egymással. Nem tudom, hogy jól döntöttem-e, de valahogy könnyebb az életem mióta nem tartom vele a kapcsolatot.

20F



2021. júl. 18. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél, ém sem tartom apámmal a kapcsolatot mióta elváltak anyummal. 13 voltam. Nem keresett, én jártam néha hozzá, de látszott rajta hogy nem érdeklem.

Ami nem megy, nem kell erőltetni, neked sem hiányzik, te sem hianyzol neki, akkor hagyd.

2021. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem te nem tartod apáddal a kapcsolatot, hanem ő nem tartja veled.
2021. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A leírásból érezhetően nem normális, mert ezek szerint lenne rá igényed, azaz nem vagy közömbös az apa-fiú kapcsolatot illetően, csak éppen nem kapod meg viszonzásként azt, amire vágysz.
2021. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az apakép persze hiányzik, de az édesapám személye egyáltalán nem.
2021. júl. 18. 15:11
 5/12 anonim válasza:
3%

Már bocsánat, de az sem derül ki: lány vagy fiú vagy.

Ne itt akarj megoldást találni.

Ez életre szóló probléma. Szakember!!!

2021. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, igazad van, az apakép hiányzik ilyenkor nem az apa. Valamit gondol az ember, hogy milyennek kellene lennie egy apának, ugyanakkor itt az ellenpélda, hogy milyennek nem kellene lennie. Ha könnyebb az életed így, hogy nem tartod vele a kapcsolatot, akkor maradjon is így. Ha hiányoznál neki, keresne.
2021. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 acelsziv ***** válasza:
100%
5: Mi köze a kérdező nemének a kérdéshez a semmin kívül? Szakember? Minek? Nem tartja a kapcsolatot az apjával hát nem tartja ő döntése.
2021. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

En ebbe a honapba szakitottam meg vele mivel az ujszulott fiamat es engem le hordott mindennek es ki akar tenni a lakasbol🙂

Kitartast babam, lesz meg jobb is!

2021. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 grafno ***** válasza:
93%
Jol dontottel. Majd ha dolgozol es veetlenül lecsuszna akkor is jusson eszedbe, hogy nem adsz neki semmit sem.
2021. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
5- ott van az alján, hogy 20F. az F fiút jelent
2021. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!