Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy tökéletes család?

Figyelt kérdés
A miénk minden, de abszolút nem az. Apám utálja anyámat, és mivel már 60 feletti, nincs kedve elválni sem. Anyám viszont egy full workaholic személyiség, rengeteget dolgozik, 55 éves fejjel egy újabb egyetemet is elvégzett, de mégse kap megbecsülést. Rengeteg itthon a konfliktus. Most, hogy külföldről hazaköltöztem, mert munkanélküli lettem, egész nap hallgathatom a folyamatos veszekedést. Bátyám már elköltözött, ő 28 éves, nekem itt még Pesten nincsen lakásom. Szörnyen érzem magam velük. Viszont ha meg nem vagyok itt, akkor meg az a baj, hogy miért nem segíetek ebben meg abban, miért vagyok megint külföldön blablabla. Nyilván ott próbálom kiélvezni az életet, és elfelejteni, hogy itthon mindig csak állandó veszekedés megy. Ezért is vagyok kiváncsi, másoknak hogyhogy olyan jó? Hogyhogy szeretik egymást? Apám az elmúlt 15 évben semmi jót nem mondott anyámra.

2021. júl. 1. 23:07
1 2
 11/11 Metionin ***** válasza:
100%
Tökéletes család nincs de jó család van. Sajnos kevés.
2021. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!