Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Reggel mindig apukam olyan...

Reggel mindig apukam olyan hangosan beszel kint h felkelek ra pedig sztem nemveszi eszre ezt. Mar szoltam regebben de idegesito. Pedig meg lehet aludtam volna. Mit szoltok? 20/l lassan koltozok bar par honap mulva ha minden jolmegy....

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 08:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Füldugó. Sajnos a covid miatt kénytelen voltam hazaköltözni és új munkát keresni ahol 80%-ban éjszakás vagyok. Az én apám ennek ellenére üvölt reggel mindenről és mindenkivel mert ha ő felvan akkor legyen mindenki más is. Szóval füldugót használok, aztán ha megint a saját lábamra tudok állni, akkor majd elköltözök újra és nem kell kelnem apámra :D addig meg örülök hogy van tető felettem
2021. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
...ja, és még gátlástalanul fingorászom is jó hangosakat és hosszúakat hajnal 4 körül. :) (#6)
2021. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Két megjegyzésem lenne.


Az egyik: füldugó. Meglepően jókat lehet kapni, szinte fillérekért (patikában vagy drogériában.)


Ha ennek ellenére nem tudsz aludni, az fölveti azt a kérdést, hogy talán túlaludtad magad. Te mikor kelnél amúgy? Hányra jársz dolgozni? Hány órás a műszakod? Fizikai munka, vagy egyéb? Mennyire fáraszt le?

2021. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar a reggel?

Vannak olyan ismerőseim akik "hajnali 9kor" se tudnak felkelni. Fel vannak háborodva ha más már aktív ilyenkor.

Van aki meg már hajnali 3kor felvan minden nap.

2021. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha elköltözöl hamrosan,kár ilyenen idegeskedni már.


Megértelek egyébként, nekem is ugyanez volt a gondom csak nekem még szarabb volt amiatt, hogy a párom szülei csinálták ezt, szóval egyáltalán semmi jogom nem volt szólni nekik emiatt. Mikor rendszeresen reggel 7 körül nekiálltak az ordítás mellé porszívózni és/vagy zenét hallgatni, akkor szólt a párom nekik, hogy nyugodtan hagyják a fenébe a reggeli porszívózást, majd én megcsinálom, amint kialudtam magam és felkelek.

Na ebből persze lett is a probléma... aminek megoldása az lett hogy albérletbe költöztünk inkább. Persze nemcsak ez az egyetlen ok volt, amiért így döntöttünk.

Szóval erre tényleg az a megoldás, ha nincs annyi esze és tapintata a másik félnek, hogy figyelembe vegye a másikat, hogy elköltözik az ember.

Hiszen mindig ott lesz a Jolly Joker érve neki, hogy "én házam, azt csinálok, amit akarok".

De az akkor is az ő szegénységi bizonyítványa, érzelmi intelligenciájának a hiánya, hogy nem képes annyit megtenni a másikért, hogy halkabban tevékenykedik, mikor más aludna.

Szard le. :)

2021. jan. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban, mikor elkezdtem három műszakban dolgozni, anyám sem fogta fel pedagógusként, hogy éjszaka után aludni akarok. Igaz már nagyon rég nem lakunk együtt, de még mindig szürreális neki ez.
2021. jan. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én meg csak 16 vagyok, a húgom pedig állandóan ordít (4 évvel fiatalabb nálam). Ha szólok, akkor általában én vagyok a hibás, úgyhogy azon kívül hogy turom és próbálok egyedül maradni, sok mindent nem csinálhatok
2021. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!