Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Reggel mindig apukam olyan...

Reggel mindig apukam olyan hangosan beszel kint h felkelek ra pedig sztem nemveszi eszre ezt. Mar szoltam regebben de idegesito. Pedig meg lehet aludtam volna. Mit szoltok? 20/l lassan koltozok bar par honap mulva ha minden jolmegy....

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Bumm. Akkor hangosan beszél. Otthon van. Olyan nagyon hangos nem lehet, ha a beszélgető partnere nem szól neki. Azt a pár hónapot kibírod, nem?
2021. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, reggel hány órakor beszél hangosan, ill. milyen körülmények között.

Ha reggel 6-7-kor, netán még előbb, akkor valóban illene halkabban beszélnie, de később is, ha mondjuk valaki éjszakás volt, és azért alszik, vagy netán beteg.

De normál körülmények között reggel 8 után már illik elviselni (persze még ekkor sem indok neki feleslegesen nagy hangerővel beszélni, főleg, ha még a szonszédba is áthallatszik).

2021. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Nálam is ez volt az egyik oka, hogy nem tudtam normális életet élni a szüleimnél. Az utolsó években már számoltam a hónapokat, mikor végre saját házba költöztünk a férjemmel. Valamit valamiért, amíg a szüleim házában éltünk, tudtunk félretenni pénzt saját házra. Cserébe alkalmazkodtunk, elviseltünk dolgokat ami nem tetszett. Elvégre nem az én házam volt, hogy beleszóljak, ki mit hogy csinál. Párszor mondta apukám, ha nem tetszik, el lehet menni, hát így is lett. 1 éve élünk a saját házunkban, totális csend és nyugalom. A szüleim nem tehetnek róla, hogy hangosabban beszélnek. Ha átmegyünk hozzájuk, még most is olyan hangosnak tűnik... Nem csoda, hogy zavaró volt éveken át. Kitartást, ezt már kibírod. :)
2021. jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk mindig anya és apa kávéztak és apa ha belemerült a mondandóba akkor szokott hangosabb lenni. Anyukam meghalt 3 éve... Azóta apa nem beszél reggel senkihez... Szomorú csend van reggel a tv szól néha csak.

Bárcsak újra hallanám apa hangár hogy anyával beszélget.

Ezzel csak annyit mondok hogy engem is volt hogy zavart de milyen jó is volt mégis.

2021. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Azért eskü irigyellek hogy ez a legnagyobb problémád 20 évesen
2021. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes, hogy én 4 órakor se fogom vissza magam, normális, rendes hangerővel beszélek a párommal (én vagyok a férfi), mert együtt ébredünk, együtt indulunk dolgozni, de a gyerekek erre fel se ébrednek, fekszenek mint a lőtt kutya.
2021. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

Mit szólok?

Azt szólom, hogy ha pár hónap múlva úgyis elköltözöl, akkor tök fölösleges már ezzel bármit is tenni.

2021. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is itthon sokáig ez volt a bajom. Egészen 12-3 éves koromig amíg megtanultam, hogy ez nem fog váltotni és megtanultam zajban aludni. Sőt valami hang nélkül (tv, youtube, podcast stb..) már nem is tudok aludni. Most, hogy elköltöztem már hiányzik az egész. De az csak én vagyok és az én tapasztalatom. Te meg úgy is elköltözöl és még pár hónapot kibírsz.
2021. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Tegyél rá hangtompítót!😋
2021. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem, mi a problémád, hiszen úgyis elköltözöl, akkor?

Hadd beszéljen már a saját házában olyan hangerőn, ahogy szeretne, bakter... :D Aki álmos, az tud aludni zajban is.

2021. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!