Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van, ha anyukám azt...

Miért van, ha anyukám azt mondja, hogy szép vagyok furán esik?

Figyelt kérdés
Viszonylag sokan szokták dicsérni a kulsomet, de valamiért ha anya ilyet mond az olyan fura, olyan érzésem van mintha nem őszintén mondana vagy nem tudom. Az a fura, hogy másoktól szívesen fogadok bokokat, de tőle a külsőmmel kapcsolatos pozitív hozzaszolasok nem esnek jól. Miért lehet ez? 21L

2020. nov. 30. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Mert tudod hogy ha ronda vagy, neki akkor is a legszebb vagy.

Elfogult és ezt érzed.

2020. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert keveset mondta neked.
2020. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Anya vagyok, a 16 éves lányomnak szoktam mondani,hogy szép. És valóban szép,nem csak én látom úgy. És,hogy miért mondom neki? Mert iszonyú nagy büszkeseggel tölt el amikor ránézek. Életem leggyönyörűbb ajándéka,egy kis csoda 😊
2020. dec. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!