Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleitek, ha leszidnak,...

A szüleitek, ha leszidnak, nagyjából hány perc? Amíg végig mondják,amit akarnak.

Figyelt kérdés
Nálunk olyan 45 perc a csúcs (de általában 10-15 perc alatt végeznek), és kíváncsi vagyok, ez mennyire sok vagy kevés

2020. jún. 8. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Engem soha nem szidtak hosszan. Néhányszor rámkiabáltak, elmondták, hogy hülye vagyok. Tartalmas leszidáshoz nem volt elég elképzelésük a szülőségről.
2020. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem csinálok nagy hülyeségeket, ritkán szidnak le, akkor is csak 2-3 perc.
2020. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Percekig képesek voltak pufogni, utáltam a lelki fröccsöket. Ellenőrzőbe írás helyett elviselhetőbb volt a tanárnő pálcája, fél perc alatt lerendezett bárkit.
2020. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az apám képes volt másfél órát szónokolni.

Szóval én nem vezettem be ezt a műfajt a gyerekeim él.

Most a 16 éves lányom él velem, nem emlékszem, hogy öt percnél hosszabb vitának lett volna bármiről is. Abból egyszer volt kicsit karcos, de meggyőztem.


Ezt rendszeres esti programként... elég gagyi

2020. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Sose volt én voltam a fönők ne hagyd magad.
2020. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10-15 volt a max, de annyi se. Nem szóltam bele, full higgadt maradtam, mikor vett egy nagy levegőt, mondtam, hogy igen igazad van sajnálom értettem. Többnyire ezzel annyira elvettem a kedvét hogy ment is ki, nekem meg egyik fülemen be, másikon ki...
2020. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
Anyám órákig ordibált mindig minden hülyeség miatt pl. késtem 5 percet suliból hazafelé vagy nem max pontos volt a dolgozatom. Ilyesmikért pofonok és hajtépés is kijárt. Ja és képes hónapokig, sőt évekig felhánytorgatni az efféle "bűneimet".
2020. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nem a veszekedés tart sokáig, hanem az a hegyi szónoklat, amit apám szokott tartani utána. Ez eltarthatott 20 perctől 1 óráig is. Úgy nézett ki, hogy veszekedtünk 20 percig, aztán meguntam, hogy hagyjanak, aztán ő meg "magának" mondta tovább legalább 20 percig, aztán 20 percig morgott magában.

Deee ha ő megsértett engem(vagy mást) szóban akkor másnap mitnha meg se történt volna, és akkor csodálkozott, hogy miért nem akarunk beszélni vele. Talán kétszer mondtan olyat, amivel komolyabban megsértettem és ő meg 2 hónapig ezen rágódott.


Sokáig veszekedtünk, de aztán taktikát váltottam. Hagytam, hogy mondja, én meg nem válaszoltam, csak egy "aha, igen, oké" - val ami nagyon bosszantotta. Így márcsak 30 perc lett a "veszekedés".


De szerencsére azért már lenyugodtunk, ritkán vannak össze tűzések.

2020. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*nem rágódott, hanem felhánytorgatta, pedig tesóm és köztem, a húgom az akinek nagyobb a szája💁‍♀️
2020. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!