Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rég nem látott anyám jelentkez...

Rég nem látott anyám jelentkezett az unoka miatt. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Anyám a tipikus mérgező szülő volt. Most nem fogom részletezni, hogy miket csinált, de a lényeg annyi, hogy folyamatosan terrorizált lelkileg, élvezte, ha rossz nekem, éreztette velem, és ki is mondta többször, hogy nem akart engem.

Évek óta nem beszéltünk, nem láttuk egymást, megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Nemrég született meg a kisbabám, azóta mindig ír, hogy milyen aranyos, meg tudná zabálni, nagyon szívesen unokázna, segítene, érdeklődik hogy vagyunk.

Ti mit tennétek a helyemben? A sok rosszat, amit kaptam tőle azt nem tudom és nem is fogom elfelejteni.



2020. ápr. 25. 16:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
Tudom hogy nem ugyanaz a sztori, de saját példámat leírnám neked. Engem fél évesen elhagyott anyám, így a mamám nevelt fel. Anyám 10 éves koromig 5 háznyira lakott tőlem. Soha nem jött át hozzám. Mikor nekem gyerekem lett, felkerestem, hogy megmutassam az unokáját. Nem volt rá kiváncsi. Innentől kezdve befejeztem. A lényeg, én adtam egy esélyt, pedig anyának nem is nevezhető.
2020. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
15%

Hát jól lepontoztatok, de akkor is meg kell bocsátani, attól neked lesz jobb és könnyebb hosszú távon!!


De ez nem egyenlő azzal hogy folytatni kell a kapcsolatot vele. Főleg hogy a párod sem akarja...

2020. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Én az első gyereknél adtam neki egy esélyt, a gyereket imádja, ezt nem vitatom, de velem úgy beszélt mint egy darab szarral. Ilyeneket vágott a fejemhez, hogy rosszkor szültem. Mármint hogy túl közel a tesóm szülinapjához, és ezzel elvettem tőle a szülinapját. Szóval a második gyereket már nem fogja ismerni sem. Tud róla, de nem engedem a közelükbe. Elég, hogy engem megnyomorítottak lelkileg.
2020. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
17%

Évek óta nem beszéltek, megszakítottad a kapcsolatot... akkor honnan tud a babáról? Honnan tudja, hogy néz ki, ha már aranyosozza, meg "meg tudná zabálni"?

Mindig ír: hol is? Akkor milyen kapcsolatot szakítottál meg?

Sajnállak azért, ami a múltban történt, de ez így nem kerek.

2020. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanúgy ignorálnám,mint eddig. Nem tudnék benne megbízni az unokáját illetően sem.
2020. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Sz.rd le. A gyermeked biztonsága a legfontosabb, semmivel nem viselkedne különbül vele, mint azt veled tette, nem érdemli meg az esélyt.
2020. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom, érzékeny helyre talált a kérdésem. De választ nem kaptam. Kösz a lepontozást értetlenek...
2020. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!