Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kényszerít mindenbe...

Miért kényszerít mindenbe bele az anyukám?

Figyelt kérdés

Bármi amihez nincs kedvem, nem, hogy toleráns lenne, vagy egyszer-egyszer megengedné, MINDIG rámerőszakolja.


Most is az van, hogy délután az ofővel video chatelünk, ami NEM KÖTELEZŐ, csak arra kell, hogy kipróbáljuk. Elég 3-4 fő. Anyám meg megparancsolja nekem, hogy mindenképpen csatlakozzak be..


Vagy ha végre hétvége van (kb 2 hónapos sztori) szombaton be keleltt menni, tehát marad 1 szabad napom, persze, hogy elrángat előadásra.. Ami meg csak neki tetszik.. Ilyen asztrológiai dolog.. Ami nagyon is komoly, meg minden, csak engem rohadtul nem izgat és tanulnom is kellett volna..


Csak egy bábú vagyok neki, aki ide-oda toszogathat?


Azt tudni kell, hogy én írtózom minden telefonos internetes élő kommunikációtól.. anyával apával simán beszélek telefonon, de másokkal.. kizárt.. ez valami fóbia..


sehogy se érti meg. Meg se hallja amit mondok


2020. márc. 18. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert hagyod.
2020. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de nem hagyom. már kiabálok vele szinte, hogy nem érdekel, mondj akármit, ÉN döntöm el ,hogy az ÉN osztályban mit csinálok, azt sem tudod, hogy kik járnak oda.. 5 fős ellenőrzőt tart az ofő, hogy működik-e.


erre anyám mondja, hogy pedig attól nagyon meg fog sértődni, hogy ha nem telefonálsz be..


1. mi az, hogy betelefonálni egy csoportos hívásba?

2. 5 főt kért, vagy kevesebbet, hogy kipróbáljuk működik-e az nem azt jelenti, hogy mindenkinek kötelező...

2020. márc. 18. 11:46
 3/8 A kérdező kommentje:

most meg megvan sértődve, hogy nem teljesül az ő akarata.. Mindent felnagyít, fogalma sincsen ,hogy miről szól ez az egész. Az osztályfőnök se normális, azt hiszi, hogy akkor majd megbeszéljük a kérdéseinket, bizos mindenki tele van veelük. Ezt mondta ma úgy, hogy már hétfő óta megy a google classroomos feladatrandszer és már a 3. beadandót küldjük be. Senkinek semmi kérdése nincs..


Ezt elmondtam anyának aki meg most sértődött és mártírkodik, hogy már én is milyen emberré váltam.. És ezt csak azért, mert őfelségének az akarata nem teljesült. Egy ilyen kis sz*ros dolog, hogy a 30 fős osztályból nem vagyok benne abban a 4 főben akit felhív a tanár..

2020. márc. 18. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Ne hisztériázz, hanem tanulj! Anyádnak igaza van, mert valószínűleg magadtól tojnál bele az egészbe. Nem tanítási szünet van, szóval kapd össze magad!
2020. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
fejezd már be
2020. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

MIVAN???? tanulok egész nap. MInden tanár már hétfő óta adja a beadandókat amiket este 8 ig el kell küldeni..

és erre anyám a pihenőidőmből vesz el, úgy ,hogy még így is keveseb az szabadidőm, mint egy normál iskolai napon..

2020. márc. 18. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Hagyod. Látja hogy nagy nehezen de kb bàrmire rá tud venni.

"persze, hogy elrángat előadásra.. "

"Anyám meg megparancsolja nekem, hogy mindenképpen csatlakozzak be.."

És végül becsatlakoztál? Ezt nem írtad, de szerintem igen


Kezdj el következetesen nemet mondani és tarts ki az álláspontod mellett


2. Felhúzod magad. A sok idegesítő dolog amit ráderőszakolt felgyűlt benned.

Engedd el ezt a dühöt.

Mégiscsak az anyád. Nem hiszem hogy szándékosan akar idegesíteni, valószínűleg ő se veszi észre.


Ne légy forrófejű, inkább legyél türelmes

3. Élj úgy, ahogy te látod ideálisnak

2020. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
46%

Ha bármi ilyen előadásra el akar rángatni,akkor van egy "diák-ingyen szabadulhatsz a nem házimunkaelvégzés alól" varázsige,így hangzik:

"Bocs anyu,nem érek rá mert tanulnom kell"

Ez ellen SEMMIT nem mondhat édesanyád (jobb esetben) :D

De amúgy,miért nem kéred meg az apukádat vagy az ofődet hogy beszéljen vele a te nevedben,ők biztosan meg tudják győzni őt hogy hagyjon téged békében tanulni.

De a legfontosabb hogy állj ki magadért,mondd meg neki hogy márpedig a te akaratod NEM fogja a tiedét felülírni,NE hagyd magad,DE ezt okosan és higgadtan oldd meg,tudod hogy neked van az igazad,ne aggódj emiatt :)

Remélem tudtam segíteni :)

2020. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!