Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert van az, h ennyire...

Miert van az, h ennyire elkenyesztetik az ocsemet?

Figyelt kérdés
Szoval en(17) es a noverem(21) mar egy ideje eszrevettuk h az ocsenk(5) el van kenyesztetve. Vannak olyan dolgok amit nem engednek meg neki, de ha elkezd sirni (sokszor kamu siras) akkor mar egybol mindent megengednek neki. Szinte mindennap az van hogy ha az ocsenk elkezd sirni akkor teloval probaljak elnemitani. Regen mikor en es a noverem sirtunk akkor anyukank mar egybol fogta a seprut vagy felemelte a kezet es fenyegetett hogy ha nem hagyjuk abba a sirast akkor megver, volt mikor csak kiment a szobabol es ott hagyott minket sirni.
2019. dec. 29. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Az van hogy eltelt egy évtized, anyádéknak nincs ereje\türelme egy hisztis kölköt nevelni, és a könnyebb utat választják.
2019. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Azért, mert önző, buta és gyáva szülők. Egy 21 és egy 17 éves mellett mit keres egy 5 éves? Kellett még egy babici, hogy anyuka még fiatalnak érezze magát?! Vagy Orbántól több pénz?


Az öcsikének mindet, nektek semmit - ezzel nemcsak brutális testvérféltékenyéséget ültet el bennetek, hanem elcseszi az öcsike életét is: életképtelen, önállótlan, anyukán lógó szerencsétlen lesz, aki csak elfXngja magát és máris ott a manna. Mert a valódi célja anyádnak az, hogy ne is engedje felnőni és önállósodni az ilyen erősen elkényeztett gyereket.


Tessék anycinak és apucinak minden igazságtalanségot azonnal szóvá tenni. Ne hagyjátok magatokat!

2019. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Rájött hogy kaki anyuka volt és így próbál javítani, de hát már mindegy nektek, a szemetekbe akkor is a seprűs marad
2019. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonymousreview60 ***** válasza:
81%

Belefáradtak a fegyelmezésbe. Vagy engedékenyebbek, mert fiú. A mobillal (játékkal, filmmel) elnémíttatás rossz út. Erről ír Philip Zimbardo a Nincs kapcsolatban.

Nem baj, majd öcsétek megissza a levét. Ugyanis a nevelés minőségéért a gyerek a felelős, ti. ő viseli a kárát, köteles kijavítani felnőttként. Nem irigylem sem őt, sem a párkapcsolatait.

Én megkérdezném a szülőket, miért jó ez a gyereknek, amit csinálnak.

2019. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

ezzel nemcsak brutális testvérféltékenyéséget ültet el bennetek


Aki 17 meg 21 évesen féltékeny az 5 éves testvérére, az egy idióta.

2019. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igy igaz, itt szosincs semmi feltenykedesrol, azt is megertem hogy a szuleink tobbet gondoskodnak rola. Ami zavar, hogy igy kezelik az ilyen helyzeteket, es kozben a kisocsem jovoje miatt is aggodok. Mar megkerdeztem oket hogy miert csinaljak ezt, es el is mondtam a sajat velemenyem, de mindig veszekedes lett a vege.
2019. dec. 29. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Nálunk anyának még volt energiája, de a legkisebbnél már elfogyott neki. Meg régen nem volt telefon amit odaadott volna nekünk. Átéltem, hogy leszartak ha sírtam, meg én is megkaptam a kézemelést, de igazából öcsémnek se jobb mert őt is leszarják. Csak mellé még el is lesz kényeztetve. Én mindig sajnálom az elkényeztetett gyerekeket, hogy majd ha kikerülnek a való életben, milyen sokat fognak szenvedni
2019. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj oda a helyesírásra, ezt még elolvasni is fájt! Biztos, nem te vagy a legélesebb kés a fiókban és remélik, hogy a 3. majd jobban alakul.
2019. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!