Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Máshol sem tudtok megegyezni...

Máshol sem tudtok megegyezni a karácsonyi vendégeskedésen hogy mikor hova menjetek?

Figyelt kérdés
Otthon férjemmel nem tudunk megegyezni a karácsonyban. Ő a saját gyerekét nézi mikor ér rá,én az enyémet. És szeretnék vele kettesben is lenni az ünnepen. Mindenki máshol lakik és azt nem lehet kivitelezni hogy mind összejöjjünk. Neki meg van mondja mikor menjen gyerekéhez, az én fiamnak olyan a szakmája hogy ünnep egyes napjain is dolgozik.Én az enyémnek szeretnék kedvezni,férjem az övének.Az is rosszul érint hogy az egyáltalán nem érdekli hogy kettesben is szeretnék lenni vele.Komolyan már utálom a karácsonyt,hiába régebben nagyon szerettem.
2019. dec. 9. 15:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Erről szól a mozaik család. Nem értem, min vagy kiakadva. Adja magát a dolog. :)
2019. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk nincs ilyen gondunk, mert maradunk otthon nyugiban a seggünkön. Hozzátok is menjenek a gyerekek és kész.
2019. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Pont ezt akartam írni, amit a 2-es!

Mi sem lődörgünk sehova, aki akar az jöhet hozzánk amikor ráér, szívesen van látva, aki nem akar vagy nem tud, az nem jön.

2019. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Bár mi nem vagyunk mozaik család, kettő gyerekünk van, 3 unokánk. Hozzánk a "gyerekek" jönnek. Szenteste kettesben leszünk a férjemmel, 25-én a fiam dolgozik /ügyeletes lesz/, a lányomék a nászomékhoz mennek, így nálunk 26-án lesz az "igazi családozós" karácsony.
2019. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az én fiam nem szeretne férjem gyerekével karácsonyozni,nem is ismeri szinte.Nem is egy gyerekről hanem vele együtt családról van szó.Mi vitázunk mikor hogyan legyen.Menjek én is az övéihez,nem akarom.Saját gyerekemnek szeretnék készülni.Minden nem fér bele az időbe én is dolgozom.
2019. dec. 9. 16:07
 6/18 anonim ***** válasza:
99%
Bakker, van 1 szenteste meg 2 nap karácsony. Nehogy már be férjen bele! Azt meg végképp nem értem, minek veszekedsz, mikor a te fiad különcködik, neki úgy nem tetszik. A te fiad mivel különb, mint a párodé, hogy csak rá kéne tekintettel lenni? Itt a röpke alkalom, hogy megismerje párod családját is, jövőre már nem lesznek idegenek egymásnak. És megegyszer! A TE fiad nem ér többet a párod fiánál és az ő fia sem ér többet a TE fiadnál! Egyenrangúak!
2019. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Mi is mozaik család vagyunk, mégis meg tudtunk egyezni. Évtizedek óta fix "látogatási rend van". Az új családtagok alkalmazkodnak. Nemhogy veszekedés nincs miatta, említésszinten sem merül fel, ki hova mikor megy - mindenki tudja, előre tervezhető.
2019. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk szerencsére nincs ilyen probléma...

24 anyukámékhoz megyünk délután (6-14 dolgozok)

25 anyukámék, és nagymamám jönnek át ebédre (akkor lesz születésnapja a lányomnak)

26 dolgozok (10-22)

27 feleségem szülei jönnek át

2019. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

#8

Tehát ti szenteste és első nap a te családoddal vagytok, aztán amikor elmúlt az ünnep, akkor jöhetnek a feleséged szülei. Elég érdekes!:)

Ám ha a feleségednek és a szüleinek így megfelel, nekem szavam sincs!

2019. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

En nem megyek sehova karacsonykor... mi ertelme? azert hogy egesz nap az orszagot jarjam, veszekedjek, rohanjak, kapkodjak?

itthon maradok baratnommel es kesz. ez az unnep semmirol nem szol, csak arrol, hogy mindenki kotelezo jelleggel latogatja a "szeretteit", mennek a sertodesek, veszekedesek, csapkodasok, rohanasok... A karacsonyi unnepkor 99%ban errol szol, 1%ban meg jol erzed magad. Nevetseges.

2019. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!