Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ismertek olyan unokatestvér...

Ismertek olyan unokatestvér kapcsolatokat, amik happy enddel végződtek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 19:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok rasszista, vannak is cigány ismerőseim, de én ilyet még csak közöttük láttam. Nem lett jó vége, de talán nem is azért, mert unokatestvérek, hanem azért mert eleve sok balhé volt az életükben mindig is. Gyerekről nem tudok senkinél sem. Mármint közös gyerekről. Azóta nyilván mindenkinek van másik (nem rokon) párja és sokaknak gyerekük is.
2016. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Az nem jó. Őket gyakran nevezik "eltérő kultúrájúnak".

Engem a "fősodratú kultúra" érdekel.

2016. dec. 18. 20:54
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
12: olyat nem tudok, csak olvasmányokból, nemesi családok, uralkodóházak esetén. Ott pl. voltak beteg utódok. A happy end meg nem értelmezhető, mert ezek érdekházasságok voltak, ahogy a korábbi korokban szinte minden házasság a felsőbb körökben.
2016. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kár...
2016. dec. 18. 21:02
 15/19 anonim ***** válasza:
93%
Velem ez megtörtént. Azt tudom mondani hogy nem végződik jól ... inkább bele ne vágjon senki aki ilyesmi jövőt tervez..az unokatestvérével
2016. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%
Egyik dedszuleim unokatesverek voltak. Anyukam is orvos meg a hugom is. Nem jott elo semmilyen betegseg, diplomat szereztt minden leszarmazottjuk, a gyerekeiket kiveve, de hat akkor meg mas vilag volt.
2016. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat ahol lett gyerek is, depresszióra hajlamos jellem, amikor tudatosult benne, hogy a szülei rokonom és az okozhat genetikai defektet a szülei nem tették a fa alá amit kaptak.
2016. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mit értesz "happy end" alatt? Én unokatesómmal sokszor kivertem, amit ki lehet. Annak "happy end" volt a vége mindig. :D
2016. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Hogy oszlassunk egykis ködöt...genetikai szempontbòl gyerekvállalàs a testvérhàzassàgnál az unokatestvérhàzassàg "egy fokkal" "jobb" és minél tàvolabb megyünk annál "jobb"....ugye elviekben az olyan genetikai betegségek, amelyek revesszìven öröklödnek(azaz mindkét szülőtől olyan kòpiát kell kapni az adott génből, ami a betegséget kialakìtja, ha parban van egy ugyanolyannal) "könnyebb" ùgy összehozni, ha közeli rokonnal vàllalsz gyereket, mert ha mindketten hordozòak vagytok bizonyos genetikai betegségekre(azaz egy kòpiàt örököltetek az egyik szülőtől), akkor annak az esélye, hogy az adott gyerek azzal a betegséggel szülessen elég nagy.(4-ből 1 gyerek, ha nagyon sarkìtva és egyszerű egygénes recesszìv mòdon öröklődő betegségről beszélünk és konyhanyelven).

Az, hogy ennek ellenére egy elviekben nemrokon pàr esetében is születhet beteg gyerek, az azèrt lehet, mert az "adott" betegség nemcsak az adott csalad sajàtja ès, bàr kisebb eséllyel, de van, hogy beüt a sz*r.

2016. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!