Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Örülnél ha kedveskednének a...

Örülnél ha kedveskednének a gyerekednek miközben te nem tudod azt megadni neki?

Figyelt kérdés

Sógornőmék belvárosban laknak sokadik emelet. Mi kisváros családi ház hatalmas telekkel. Nekik 3 éves a kisfiuk,én most vagyok terhes. Időnként kijönnek hozzánk, a kisfiú élvezi hogy szaladgálhat,van cica kutya. Mivel itthon vagyok,sokszor lehozták ha nem tudott oviba menni,így megleptük,férjem épített homokozót,fához szerelt kisházat,minijátszóteret,bele játékokat,imádja a kisfiút. Sajátunknak úgyis csinált volna, most hamarabb lett.

Meglátta,ki se lehetett vonszolni.

Viszont sógornőmék azóta távolságtartóak,nem jönnek annyit, a gyereket se engedik annyit (pedig előtte csak egy nagybevásárlás idejére is inkább lehozták,vagy mozi idejére).Pedig a pöttöm jönne,mégse olyan mint a játszótér mellettük,ha mi megyünk náluk akkor mindig mondja hogy had jöjjön velünk,stb...

Ennyire bántó lenne?

(hozzáteszem, az ő pici lakásuk duplaannyiba került mint nekünk ez a ház,csak nekünk fontosabb volt a nagy telek mint a belváros)


2016. okt. 18. 16:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ha akarná meg tudná neki adni,a lakásukból két olyan ház kijönne mint a miénk.

Biztos hogy ez van a háttérben,azóta változott nagyot,inkább megoldja a kisfiu vigyázását máshogy.

2016. okt. 18. 17:50
 12/18 A kérdező kommentje:
Van játszótér mellettük,de ott osztozni kell sok nagyobb gyerekkel. Itt nem,plussz itt vannak állatok,gondolom ezért akar jönni.
2016. okt. 18. 17:52
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

Rengeteg dolog lesz, amit te nem fogsz tudni megadni a sajátodnak, amit meg a sógornőd igen a belvárosi, programokhoz, jó iskolákhoz, óvodákhoz, egészségügyi intézményekhez közeli lakásával.


Kicsit olyan vagy, mint a filmbéli pszichopata, akinek a másik gyereke kellett és ezért mindent megtett, hogy odaédesgesse magához. Creepy

2016. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Pont gyerek miatt költöztük ide. Jó ovi ált suli,viszont hévvel középsulik simán elérhetőek. Kocsival a belváros ha nincs dugó 15 perc.

Nekem nem kell az ő gyereke,hamarosan születik saját ha nem olvastad.

2016. okt. 18. 18:13
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

Ag en 3 evesem egy botnak is orul, ha az nem nalunk van...

Ezen nem idegesitem magam, de a sogornom se csinal kenyszeres szorakoztato eszkozoket

2016. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Férjem csinálta magától,imádja a kisfiút. Azért csinálta meg most nem csak majd 1-2 év mulva mert ezelőtt sokat volt nálunk,ha nem mehetett bölcsibe kis orrfolyás miatt akkor is idehozták. Amikor az anyja visszament dolgozni akkor derült ki a terhességem,egyből itthon kellett maradnom a munkám miatt,evidens volt hogy én vigyázok rá.
2016. okt. 18. 19:11
 17/18 anonim ***** válasza:
27%
Sok esze lehet a sogornodnek, hogy a sajat gogje miatt fosztja meg a gyereket az oromtol...nalunk hasonlo volt. Kereszatpam epitett a telkere csuszdat, hintat, nyarra medencet allitott fel, anyukam meg halas neki volt es orult az oromomnek. Szerintem ez igy logikus.
2016. okt. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%

háát én nem bánkódnék miatta, mert amikor jön a saját gyerek akkor pont hogy nem jött volna jól, hogy a sógornő állandóan rád lőcsöli a saját gyerekét a legkisebb orrfolyásnál is(hurrá beteg gyerek egy baba mellé). Sógornőd, nem akarta igazán nevelni a gyerekét ezért minden alkalommal átdobta és örült amiért más szenved vele,de:

a gyerek nálatok jobban érzi most már magát, sőt talán jobban is kötődik hozzátok, ez olyan mint amikor az anyuka a dadára lesz féltékeny, mert ahhoz kötődik a gyerek(értelemszerűen hisz ő van vele többet), most próbálja ezt helyre hozni,de ne sértődj meg rajta, mert hidd el újszülött mellett így jártatok jobban.

2016. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!