Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kedves Apukákat! Olyan családo...

Avaril kérdése:

Kedves Apukákat! Olyan családokban ahol van egy vagy több nem közös gyermek, mennyire tudják sajátjukként tekinteni őket, ha az anyuka hagyja?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
No igen, ha hagyja. Költeni rá, azt lehet, számonkérni rajta, hogy valamit nem tett meg, akkor nem a te gyereked.
2016. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy ilyen esetből sajnos sok van. És azt is értem, hogy egyik félnek sem könnyű felállás és kevés jó példa van rá hogy hogyan is lehetne ezt jól csinálni. (bár szerintem elég lenne a szívre hallgatni) De ahol az anyuka is partner ott az apuka mennyire tudja "Ővé"-ként szeretni, nevelni a gyermeket /gyermekeket?
2016. okt. 16. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben.

Nem érzek másképp, mint a vér szerinti gyerekem iránt. Őket is szeretem, nem csak az anyjukat.

2016. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Igaza van elsőnek. A legtöbb ilyen nő elvárja, hogy a kölyke mindent megkapjon, de a férfinak még rászólni sincs joga. Sőt, a férfi gyerekétől mindent sajnál. Legyen az egy csoki vagy szombat az apával.
2016. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a baj, hogy a férfi gyerekeiről meg hallani sem akar. Elmarja a gyerekeit, hogy a nő gyerekének jusson minden.
2016. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerősi körben egy nő megözvegyült, két éves ikrekkel.

Két év múlva újra férjhez ment, van közös gyerek is.

A férfi teljesen sajátjaként neveli, szereti őket is, és igen, az anyuka is partner ebben.

Az ikrek már tizenévesek, semmi probléma, ők is elfogadják a férfit apjukként.

Szerintem ez egyénfüggő. Van, aki képtelen ugyanúgy szeretni a nem saját vérét, van, aki meg igen.

Pl. ismerősök váltak el azért, mert az apuka a közösen örökbefogadott gyereket sem volt képes elviselni, idegennek tekintette. Ő ilyen lelkületű.

2016. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!