Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire normális a férjem...

Mennyire normális a férjem viselkedése?

Figyelt kérdés

Sógorom soha nem volt egy szimpatikus ember, de mióta férjemmel vagyok adott rá okot az évek során, hogy egyáltalán ne legyen az, sőt..., kimondottan ellenszenves. Ránézni sem esik túl jól. Az rendben van, hogy nem túl eszes szegény, de a szíve sincs a helyén. Folyton a férjem keresi vele a kapcsolatot. Ha sógoromon múlna szerintem nem is nagyon beszélnének. Hosszú lenne itt elsorolni, hogy miket tett, amik miatt megutáltam. A lényeg, hogy pofátlan, b.nkó és kihasználja a férjemet. Ezt nem én találtam ki, férjem is elismeri, hogy igazam van, de értsem meg, hogy az Ő testvére, ami komoly kötelék. Sosem érthetem meg szerinte, mert nincsen testvérem. Lehet, hogy ebben igaza van.

Sosem hittem volna, de belementem a férjem miatt, hogy ez az ember legyen a kislányunk keresztapja. Kizárólag a férjem kedvéért tettem, holott tisztában vagyok vele, hogy soha rá sem néz majd a gyerekre, ahogy a másikra sem nézett soha, igaz annak nem Ő a keresztapja. Megtettem ezt annak ellenére, hogy a szőr feláll tőle a hátamon.

Tegnap megint csinált olyat a kedves a sógor, hogy megmondtam a férjemnek, hogy ez undorító, utálom, mert egy gyö..kér. Erre férjem úgy megsértődött, hogy alig áll szóba velem, majd engem kezdett sértegetni azzal, amivel tudja, hogy legjobban fáj.


2014. júl. 22. 08:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Normalis. A testvére, fontos neki. Akármilyen is az az ember.
2014. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Biztos van olyan dolog ami után lehetne rá eléggé haragudni, de ha nem mondod el akkor nem tudjuk megítélni, vajon olyan volt-e. Eddig én is azt mondom, a tesvére, a férjed pártján állok.
2014. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"de értsem meg, hogy az Ő testvére, ami komoly kötelék. Sosem érthetem meg szerinte, mert nincsen testvérem. Lehet, hogy ebben igaza van."


Igen, igaza van. Te soha nem fogod érteni ezt, mert nincs testvéred. Ne szólj bele, a férjed felnőtt ember, majd eldönti, hogy mennyit enged meg a testvérének, ne akard irányítani.

2014. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Hát kérdező, ezt kitárgyaltuk..Vagy maradt még benned valami?Ne tartsd vissza..
2014. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kései Sirató ***** válasza:
Mi lett veled kérdező, eltűntél?
2014. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!