Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért néz le a párom családja?...

Miért néz le a párom családja? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom rokonaim lenéznek engem mert sajnos rossz anyagi helyzetben vagyok. Őket apósom pénzeli, ahogy a páromat vagyis minket is. Valamelyik nap apósom névnapját ünnepeltük, ott volt az összes gyereke, unokái. Ott mutogatták az aranyakat amit persze apósom pénzéből vettek. Ez nekem nagyon rosszul esik. Hogyan viseljem ezt el?
2014. júl. 5. 22:44
 1/7 acelsziv ***** válasza:
tehát a párod is lenéz?
2014. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem pénzben mérik az embert! Nehéz lehet, és fájdalmas is, de remélem ez csak átmeneti állapot! Örülj te is velük! Boldogok egy kis aranytól, és? mutasd hogy te is az vagy(még ha belül mégsem).Neked is meg van mindened, hisz a pároddal szeretitek egymást, és ez a lényeg. Feltűnési viszketegség... Meg akarják mutatni, hogy nekik mijük van. Belül üresek,és boldogtalanok az ilyen emberek, legalábbis én ezt tapasztalom.
2014. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hadd mutogassák.. szerintem az önbizalmadat kellene növelni, hiszen mindenki más fizetésért tud dolgozni..

Munkád van, keresel pénzt? Ha nincs munkád, szerezz, és az önbizalmad is több lesz, nem csak a pénzed :)

2014. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, hogy ha titeket is pénzel, te miért nem tudtál ugyanolyan aranyat felmutatni?
2014. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Egy árva ezüstrudat sem tudtok felmutatni, ejnye-bejnye!
2014. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Páromnak vannak aranyai, nekem nincsenek.
2014. júl. 5. 23:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 aranyam sincs, mégis boldog vagyok. Ha őket az teszi boldoggá, hogy aranyakat mutogatnak, hát egészségükre, további sok boldogságot. Engem inkább az tesz boldoggá, hogy a párommal milyen végtelenül jó a kapcsolatunk. Ezt a földbolygó összes aranya nem tudná fedezni. Ha neked is ilyen jó a pároddal a kapcsolatod, akkor neked több aranyad van, mint nekik valaha lehet.
2014. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!