Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért ilyen ruppótlan a...

Miért ilyen ruppótlan a családom? Már elegem van belőlük, hogy nem tudnak nekem segíteni semmiben

Figyelt kérdés

Szűk családi köröm van, nincs nagy családom, nyugdíjas nagyszüleim alig tudnak támogatni, csak pár ezer forinttal, anyám nem dolgozik, ezért nem is tudok rá felnézni, ezért semmivel sem tud támogatni, a segélyeiből, apám sose láttam.

Ez a kisebbik gond, nem hogy nem adnak pénzt, már nem is merek tőlük kérni, mert úgyse adnának, még anyám kér tőlem pénz, adjak már neki kölcsön.

Mekkora pofátlanság ez!

Talán el kéne menni dolgoznia, nem?

Pedig nem nagy összegről van szó, most is csak 200 ezer forint kéne, eddig nem kértem ennyit sose.



#csóróság #pénztelenség #ruppótlanság #csóró a családom
2014. febr. 15. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A család nem arra van, hogy téged anyagilag támogasson. Még akkor sem várhatod el, hogy adjanak, ha van nekik. És modd csak, te miért vagy "ien" "ruppótlan", hogy mástól kell a pénz? Ha olyan piti ügy munkát találni és megkeresni 200ezer forintot, akkor ne tartson vissza semmi, magad uram, ha szolgád nincs... a száját jártatni és a markát tartani bárki képes, ettől nem tűnsz jobbnak a "pofátlan" családodnál...
2014. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig nem nagy összegről van szó, most is csak 200 ezer forint kéne, eddig nem kértem ennyit sose."


Nem nagy összeg? Neked lehet nem, mert nem te dolgozol meg érte. Szerintem ne anyádékat, és nagyidat szívd le pénzzel, hanem keresd meg te magad! És hogy érted, hogy "nem kértem eddig ennyit sose"....ezek szerint már kértél régebben is tőlük, nem?

Remélem ez a történet nem igaz, mert ha az, kiérdemelnél pár tenyeres pofont, az biztos.


200ezer Forint manapság nagyon sok pénz!! Az emberek kb 80-90%-a ennél jóval kevesebből él havonta, és sokan félre sem tudnak tenni egy forintot sem. Pofátlanságnak tartod, hogy édesanyád nem talál munkát, de az teljesen rendben van, hogy te nem dolgozol, és ezáltal elvársz 200ezer Forintot csak úgy, hogy szerinted ez igazán "kis" összeg?


Nem tudom hány éves lehetsz, de igencsak meg fogod szívni az életben ezzel a hozzáállással, azt garantálom, de meg is érdemled.

2014. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

nem írod mire kell a pénz, hogy van-e munkád amiből vissza tudod fizetni.

ha ekkora császár vagy, akkor sztem nem nagy ügy összekukázni 2 kilót saját erőből, nem kell lehúzni a családot.

2014. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ha édesanyád nem dolgozik és tőled kér kölcsön, akkor valójában te kitől is akartál kölcsönkérni 200.000 ft-ot?!
2018. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!