Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apa és testvér komplexusom...

Apa és testvér komplexusom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok nem mennek jól a dolgaim, minden munkám megszakad évek óta, Apukám nem büszke rám. Én Anyukám lakásában lakom, ő közel él nem messze. Állandóan azt hallgatom ha találkozunk két hetente hogy munkát kell találnom, hogy 10 éve nem csinálok semmit nem tud rám büszke lenni. De közben kedves, nem bunkó módon teszi ezt. Érzem hogy szeret, szeretné ha jobb lenne. Mégis akkora rajtam a nyomás vele szemben, nincs már más témánk csak az én szerencsétlenségem és az hogy a nővéremmel sem vagyok jóban... Ha pedg véletlenül van barátnőm és munkám egyszerre akkor folyamatosan azt hallgatom mennyire büszke éppen. Legszívesebben megszakítanám vele a kapcsolatot mert teher számomra ez az egész apa-fia viszony. Úgy érzem hogy a görcsös megfelelés nem hat pozitívan az életemre. De nem tudom neki megmondani hogy bocs de jobb lenne ha 1-2 évig hanyagolnánk egymást... A nővéremmel majdnem ugyanez a helyzet, de vele már nem beszélünk. Ki akarom törölni magamból a megfelelési kényszert mert minden apró lépést kevésnek érzek... Nagyon lent vagyok és most nem tudok hirtelen nagyot alkotni. Az apróságok viszont nem adnak sikerélményt. El vagyo maradva kb 5 évvel anyagilag és érzelmileg is. Nem tudom lehet e érteni mire gondolok...
2013. nov. 15. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet érteni.


Ezt nem komplexusnak nevezik, amiről beszélsz...

2013. nov. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, valóban elég sok problémád van és ezek egyrészét nevezhetjük akár komplexusnak is. ha ezzel tenni akarsz valamit, akkor irány egy JÓ pszichiáter!
2013. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És miert szakadnak félbe a munkáid?
2013. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!