Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A húgom átmeneteileg ide...

A húgom átmeneteileg ide költözött segíteni nekünk, de a férjemmel folyton veszekszenek. Mit tennétek? Küldjem el a húgom?

Figyelt kérdés

Baleset miatt mind a két lában gipszben van, 0-24ben fekszem. Van egy 5 hónapos babánk. A húgom jött segíteni, takarít, főz, segít ellátni a babát.


A férjemet viszont már idegesíti a jelenléte, minden apróság miatt egymás torkának esnek.


Ha elmegy a húgom, mindent a férjemnek kéne csinálnia, és így is fizetnünk kéne valakit napközbenre, mert szó szerint képtelen vagyok 1m-t megtenni.


Mit gondoltok?


2013. máj. 22. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%
Azt, hogy a férjed valószinűleg elutasitotta a hugod szexuális közeledését, azért megy a cirkusz.
2013. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Azt gondolom a férjednek kicsit visszább kéne vennie és inkább hálával gondolni a húgodra, nem belekötni mindenért
2013. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
beszeld meg a ferjeddel, hogy a babad es a te erdekedben legyen turelmes a hugoddal.. :)
2013. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Azt h vmi van a háttérben amiről te nem tudsz....
2013. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
beszeld meg a ferjeddel, hogy a babad es a te erdekedben legyen turelmes a hugoddal.. :)
2013. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Keress inkább fizetős embert, és küld el a hugodat. Én ezt tenném a helyedben.
2013. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Pontosan tudom, mi van a háttérben: a húgom leszbikus kapcsolatban él, a férjem viszont gyűlöli és megveti a melegeket. Nem bírja elviselni, hogy itt van, a gyereke körül. Mintha fertőző betegség lenne.


Nyilván beszéltem már velük, bár ilyen egyszerű lenne.


Mind a ketten heves vérmérsékletűek, nem fogják vissza magukat.

2013. máj. 22. 10:29
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
férjed fogja vissza magát és mondjon köszönetet a húgodnak.
2013. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Érdekes férjed van. Mondjuk bátyám is meleg, én nem mennék olyanhoz aki megveti/gyűlöli. Fizess inkább, ne a húgodat használd ki. Elég gerinctelenek vagytok. Elfogadod a segítségét, közben tudod hogy a férjed megveti. Ahogy a húgod is, mégis segít. Miattad. És sem te, sem a férjed nem értékeli. Küld el, és csináljon mindent a férjed, illetve fizesse a segítséget!
2013. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én kiállok a húgom mellett, megvédem amikor a férjem piszkálja. De nem is nagyon szorul védelemre, megvédi ő magát.

Amikor nincs itthon a férjem, nincs gond.


A húgom tudja, hogy nem használjuk ki. Amikor neki volt szüksége segítségre, mi is segítettünk. Nálunk ez így működik a családban.


Én is a fizetett segítség felé hajlok, csak az elég drága. Ráadásul a férjem is ki fog készülni, ha még 6-8 hétig éjszakáznia is kell munka mellett.

2013. máj. 22. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!