Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan legyen új családom?

Hogyan legyen új családom?

Figyelt kérdés

51 éves koromra nincs családom, 2 gyerekem van összesen. Se barátok, sem rokonok.... Sajnos 20 évig nem foglalkoztam a szociális élettel, mert a férj meg a kis családunk volt az első, aztán a férjem lelépett és itt maradtam totál egyedül.

Hogyan lehet elérni, hogy újra egy klassz közösséghez tartozzak?


szept. 1. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha van két gyereked, akkor van családod. Újra hazasodhatsz, akkor lesz egy férjed, vele és a te gyerekeiddel, azok gyerekeivel, a férfi gyerekeivel bővül a család.

De neked inkább barátokra volna szükséged. Menj társaságba. Csatlakozz valami hobbi csoporthoz, menj sportolni, könyvtárba, kavezoba

szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Van családod, hisz van két gyereked. De ha magányosnak érzed magad, akkor ismerkedj:)
szept. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Neked nagyon is nagy családod van. Átlagon felüli, hiszen fogyunk. Űr támadt az urad után, gondolom rendesen kiszolgáltatta magát. Ki lehet tölteni, csak idő, és hozzáállás kérdése. Ismerkedj a neten, pl. Csatlakozz társaságokhoz: sokan utaznak együtt, buszos utakra, túráznak stb. Bérelnek tornatermeket, sportolnak.
szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
50 éves, nem nyugger mami. Nem kell még buszos kiránduláson gondolkodni.
szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj.
szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Buszos kirándulás=nyugger mami? Ez újdonság.

Ne családszervezésben gondolkozzál, még az is eljöhet, hanem szabadidős közösségekben, tematikus facebook csoportok, ott is lehet barátokat találni, művelődési házas szakkörök, kirándulókörök, kórus, önkéntesség, nyelvtanfolyam.

szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk a két gyerek nem indok, csak ürügy, hogyha megszakítottad a rokonaiddal a kapcsolatot, ill. ha a barátaidtól elfordultál.

Ha szeretnéd velük újraépíteni, a lehetőséged megvan rá: keresd őket újra.

Egy részük remélhetőleg ismét szóba áll veled és - nem egyik napról a másikra, de - a rokoni és baráti kapcsolatok egy része újraépíthető. És ha nyitott vagy, természetesen új barátokra is szert tehetsz.

szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha én 20on évesen is mentem buszos kirándulásra, mondjuk tény, hogy nem egyedül, akkor már nyugger vagyok? :D
szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!