Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonoknál gáz csak emiatt...

Rokonoknál gáz csak emiatt felmenni az emeletre?

Figyelt kérdés

Szóval van egy földszint és egy emelet. Mindenki (Unokabátyjáim és egyikük barátnője) a földszinten van, a felső szinten van két szoba, de jelenleg senki se használja.


Itt töltök most néhány napot, szerintetek nem ciki, ha inkább az emeletre megyek fel mosdóba?


Én nekem is a földszinten van berendezve szoba.


(N/21)



ápr. 17. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, hogy nem probléma? Mert neked úgy könnyebb.
ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
98%

Szia. Egyetértek 1-sel. Beszéld meg velük hogy te komfortosabban érzed magad az emeleti mosdóban.


De aztán az is lehet hogy igazából nem is foglalkoznak ezzel 😀

ápr. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Szád nincs hogy megkérdezd őket?
ápr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Gondolatatvitellel kommunikalnak...
ápr. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Sokáig gondolkoztam, írjak-e.

Kérj valakitől segítséget, pszichológus, kineziológus, stb, mert nem normális, hogy a családban, ahol most épp napokat töltesz, azt sem mered megkérdezni, hogy melyik budit használd.

Helyette kiírsz egy kérdést totál idegeneknek. Annyi idő alatt megkérdezted volna.

Mit fantáziálsz, mi fog történni, ha megkérdezed?

Súlyos önbizalomhiányod lehet, ha nem mered a szádat kinyitni, nyilván nem te tehetsz róla, de ideje elkezdeni segítséget kérni, mert így élni nem lehet.

ápr. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
5-ös: miért írsz ugyanilyen válaszokat gyakorlatilag minden kérdésre, ahol valaki privát kér segítséget? Nem veszed észre, mennyire hülyeség, amiket írsz?
ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Ez nagyon illetlen dolog tőled!
ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ők arra számítottak, hogy te a földszintit használod, akkor megkérdezném, mert lehet az emeletin olyan dolgokat is tárolnak, ami szemnek nem éppen szép. Magyarán kupi van
ápr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Tudom, hogy ez meglepő lehet, de ők is szoktak kakálni. :D
ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyi Jóska, nem gond, ha én a fenti mosdót használnám?
ápr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!