Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan oldal vagy bármi...

Van olyan oldal vagy bármi ahol kép alapján megtalálnak egy személyt?

Figyelt kérdés
Ez kb. negyven éves dolog... Van egy képünk amin rajta van egy férfi aki tiszta apám (ismerősök fényképezték le, mert ők is azt hitték ő az). Ezt az embert szeretnénk megtalálni, viszont csak ez az egy kép van ami 40évvel ezelőtt készült. Van rá esély valahogy? Magánnyomozóra nem nagyon van pénzünk de ha tudnátok ajánlani egy olcsóbban dolgozó céget vagy nyomozót esetleg azt is megköszönném. Nagyon fontos lenne ez nekünk. Szerintetek mennyibe kerülne egy magánnyomozót bérelni illetve van valahogy rá mód, hogy akár ingyen megtaláljuk..? Ilyesmi oldalak vagy bármi szóba jöhet :/ Vagy tanuló nyomozó gyakorlásképp :D ilyen nincs?
2020. máj. 29. 01:57
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy 40 évvel ezelotti fenykep alapjan kb 0 az esely ra. De miert olyan nagyon fontos ez?
2020. máj. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyen ingyenes vagy fizetős adatbázis biztos nincs, hogy feltöltesz egy képet és kiadja ki van rajta.


Szoktam ilyet látni. Rakd ki nagyobb csoportokba, pl. Pesten hallottam, hátha valaki felismeri.

2020. máj. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
10%
Sajnos nincs. Pedig nekem is nagyon jó lenne ha létezne ilyen oldal. Számomra nagyon fontos személyeket vesztettem el akikről màr csak fényképek vannak a birtokomban 😔 Ha létezne ilyen oldal vagy alkalmazás,hogy fénykép alapján megtaláljon valakit már rég megkerestem volna őket.
2020. máj. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen "oldal", és ne is legyen, nagyon sokan rossz szándékkal keresnek másokat. És te hogyan éreznéd magad, ha felbukkanna a fotód itt-ott, hogy ismeretlen szándékú idegenek "keresnek" téged?
2020. máj. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Facebook csoportokban lenne érdemes megosztani. Hozzá a sztorivala.
2020. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudod azt tényleg nem tudhatod hogy ki ismeri, látta esetleg, ki tudja lehet éppen a szomszédja is...

Kicsi az esélye de fecebook v insta... próbáld meg.

A nyomozó sem tud egy 20 évvel ezelőtti fotóhol kiindulni, ki tudja hogy milyen most?!

2020. máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja, tedd fel facere, lehetőleg egy angol nyelvű poszttal, és hátha kiszabadul a világba... a képre írd rá az elérhetőséged, ne csak a posztba, mert az egy időután lemaradhat a képről...
2020. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne olyan fontos megtalálni? Mi a sztori?
2020. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyszer már kiirtam ide, nem szeretném leirni miért fontos mert azt írta mindenki akkor, hogy kamu (:
2020. máj. 29. 17:27
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. máj. 29. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!