Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyanyám csúnyán kiabál...

Nagyanyám csúnyán kiabál nagyapámmal. Mérgemben szétszedtem a szobájukat, vérszemet kaptam. Elzavartak otthonról. Így vezettem le a dühömet. Jogos volt?

Figyelt kérdés

szept. 25. 19:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Jogos. Én is kiraktalak volna. Tanulj meg viselkedni.
szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Leckéd készen van?
szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Tudod az különbözteti meg az embert az állattól, hogy az ember elvileg tud uralkodni az érzelmei felett.


A történetedet elolvasva, szerinted Te mihez vagy közelebb, az emberhez, vagy az állathoz?

szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Awatpr0 ***** válasza:
98%
Remélem mielőtt kiraktak azért rendet rakattak veled
szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
#3 Az allat sem tesz ilyet.
szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Èn beperellek kis unokám, néhány millióra.
szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

De neked mi közöd van ahhoz, hogy ki hogy kiabál egymással? És miért pont az ő szobájukat szedted szét?

Te sem különb és még agresszív is.

szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Jajj te szegény szerencsétlen, a nagyszüleid kiabáltak egymással (minden házaspár veszekedik/kiabál egymással, ettől nem szeretik egymást kevésbé) és szét kellett szedni a szobájukat. Én úgy ki tettelek volna a házból hogy soha többet ne akarj vissza jönni, de előtte kitakaríttattam volna veled a szobát, és utána még be is pereltelek volna :)
szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azért mert ők csak miabáltak egymással,te széd szedted a szobájukat. Jár a pirospont. Ja nem! Idióta vagy,mert ezekszerint te nem hangoskodással oldod meg a problémáidat,hanem rombolással. Hozzáteszem a kiabálás sem old meg semmit,de eg fokkal talán jobb,mint menekülni a repülő tárgyak elől.
szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
96%
Miért??????? Csak mert kiabáltak? Max szólj rájuk, hogy hagyják abba. Azzal nagyobb sikert érnél el.
szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!